Чи пощастило «Енергії» з суперником, чи ні, покаже лише гра. Натомість на попередній стадії змагань титулована команда уже мала проблеми з командою нижчою за класом. Чернівецький «Меркурій» створив «Енергії» масу проблем, особливо тоді, коли команди мірялися силами у повторному поєдинку в Чернівцях. Львів’яни навіть були на межі ганьби та провалу, однак усе обійшлося. Попри усі труднощі, команда Станіслава Гончаренка пробилася до чвертьфіналу кубкових змагань і тепер уже з іншою командою з першої ліги робитиме крок до Івано-Франківська, де відбудеться фінал чотирьох Кубка України.

Зважаючи на попередній гіркий досвід, «Енергії» не можна недооцінювати донецький «Ресурс». Можна не сумніватися, що перед цієї командою немає завдань пройти «Енергію». Головне завдання донеччан – потріпати нерви «енергетикам», постаратися зачепитися за певний результат та залишити про себе хороші враження.

«Ресурс» хоч і зірок з неба не хапає, однак ця команда у своєму складі має достатньо добротних виконавців, за плечима яких досвід виступів у вищій лізі. Це зокрема екс-гравці «Єнакієвця» Андрій Кравченко, Денис Гуменюк, Віталій Ятло, Валентин Бондар, екс-гравці екс-команди «ПФС» (Севастополь) В’ячеслав Кобець, Олександр Олексієнко, Микола Ліняєв та Сергій Капелюшний.

Звичайно, склад «Енергії» порівнювати не варто, мабуть, так само як і сказати хто є фаворитом даної пари. Утім, щодо складу «Енергії», то у львів’ян є одна серйозна втрата. До кінця сезону вибув Валерій Легчанов. Досвідченому гравцеві зробили операцію. Усі інші «енергетики» рвуться за черговим Кубком України.

За достовірною інформацією, «Ресурс» вийде на гру в палаці спорту «Галичина» прямо із коліс потяга. Фаворит протистояння матиме у цьому маленьку перевагу.

Фото Віктора Диченка