Про це сказав член фракції партії „Фронт змін” у Львівській міській раді Ерік Парсаданян під час прес-конференції сьогодні.

За словами Еріка Парсаданяна, Львівська міська рада та її виконавчі органи, приймаючи обов’язком для виконання рішення, часто нехтують інтересами львів’ян, міської громади, тому депутати фракції партії «Фронт змін» пропонують розглянути на наступній сесії міськради проект ухвали «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації місцевої політики».

У проекті рішення, яке представив Ерік Парсаданян, зазначено, що громадська рада при Львівській міській раді є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом.
Також Ерік Парсаданян запропонував разом з ухвалою прийняти два типових положення – про Громадську раду при Львівській міській раді та про Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації місцевої політики.

Присутній на прес-конференції голова домінуючої у міськраді фракції ВО „Свобода” Руслан Кошулинський відзначив, що ВО „Свобода” максимально вітатиме контроль громади над виконавчими органами ЛМР, але додав, що «у нас, на жаль, не настільки якісне суспільство, не кожен готовий віддавати свій час для вирішення питань громади».

Також Руслан Кошулинський не зміг відповісти на питання чи будуть представники громадської ради мати дорадчий вплив на роботу постійних депутатських комісій ЛМР, акцентуючи увагу на тому, що рішення має ухвалювати громада в цілому, а не окремі громадські організації, що ВО „Свобода” і втілює через так звані громадські обговорення порядку денного засідань сесії ЛМР.