Попри те, що цей матч був лише формальністю для наших хокеїстів, Владислав Єршов все-таки зумів мотивувати команду, яка віддалась на усі 100% та показала прекрасну гру. «Леви» уже у другому матчі постіль подарували свято вболівальникам, не залишаючи каменя на каменя від свого суперника. Цього разу у ворота вінничан влетіло сім шайб, які дарували неймовірну радість вболівальникам «Левів».

Матч розпочався трішечки грубо і уже на 2-ій та 4-ій хвилині було вилучено гравців «Левів» та «Гайдамак» відповідно. Утім, жодна з команд не реалізувала більшість.Та за п’ять хвилин рахунок у цьому матчі відкрив Степан Пономарьов (1:0), а ще через п’ять хвилин той-таки Пономарьов був уже асистентом. Після передачі Степана перевагу «Левів» зміцнив Дмитро Марушев (2:0). Як виявилося згодом 2:0 – це зовсім не те, що планували підопічні Владислава Єршова у першому періоді. Не пройшло й хвилини, як Дмитро Расторгуєв відправив суперника у нокдаун – 3:0. Здавалося, при такому рахунку «Гайдамаки» «попливуть», однак не сталося як гадалося. Остряков закинув шайбу престижу у першому періоді – 3:1.

Після першої перерви у матчі львівські хокеїсти зусиллями Громова знову зміцнили свою перевагу. Утім, перевага господарів у три шайби була лише тимчасовою. Гравець «Вінницьких Гайдамак» Істомінов доволі швидко пробив Горєлова – а це уже 4:2 на користь команди Владислава Єршова. Як виявилося згодом, такий рахунок був лише тимчасовим. Після прекрасної комбінації львів’ян Дмитро Марушев завів шайбу фактично у порожні ворота – 5:2 і дубль Дмитра.

Неозброєним оком було помітно, що за таку гру «Гайдамаки» отримали «на горіхи» від свого тренера і намагалися зберегти обличчя своє команди у третьому періоді та заграти по-іншому. В якійсь мірі гостям із Вінниці зробити це вдалося, адже шайба Волкова у більшості дещо закрутила інтригу у матчі. Утім, лише на перший погляд. Хет-трик Марушева через дві хвилини означав, що свого у цій грі «Леви» не опустять і з другою перемогою пройдуть до фіналу «малого» плей-оф. Крапку у матчі поставив захисник Денис Хонін.

Не обійшлося у матчі і без бійки, які відверто прикрашають хокей та додають емоцій вболівальникам. Усі, окрім суддів, дивились як Степан Пономарьов вирішував свої справи із вінницьким гравцем. Усе завершилось добре, однак Пономарьов отримав двохвилинний штраф.

Тепер «Леви» у фіналі «малого» прей-оф зіграють з «Харківськими Акулами». Ці матчі вирішать володаря п’ятого місця у чемпіонаті.

Фото з офіційного сайту Левів

«Леви» (Львів) – «Вінницькі Гайдамаки» – 7:3 (3:1, 2:1, 2:1).

Судді: Сергій Дранговський, Олександр Батезатов, Владислав Мельничук

«Леви»: Горєлов (Донован, 48:37); Мошкарьов – Громов, Хонін – Куликов, Гончаров – Новіков, Черненко; Гнітько – Пономарьов – Марушев, Мадера – Буточнов – Расторгуєв, Булгаков – Федоров – Сидоров, Курський, Зеньков

Головний тренер – Владислав Єршов

«Вінницькі Гайдамаки»: Шликов; Панов – Сачко, Ожененко – Волков, Дикий – Толстушко, Ляшок – Голомозий; Белєвцов – Остяков – Юшков, Єловиков – Долінін – Чернишенко, Карпенко – Микулко – Істомінов, Геря – Книженко – Степенов