На матч 7-ого туру української Прем’єр-ліги до Сімферополя львівські «Карпати» прибули не в найкращому настрої. У четвертому кваліфікаційному раунді Ліги Європи львів’яни у першому матчі поступилися грецькому «Паоку» - 0:2. За кілька днів до матчу-відповіді львів’янам прийшлося мірятися силами з далеко непростим суперником – сімферопольською «Таврією».

У порівнянні з матчем у Салоніках проти «Паока» Олег Кононов суттєво змінив основний склад своєї команди. У стартовому складі львів’ян вийшли лише троє гравців, які брали участь в останньому матчі Ліги Європи. Такі ротації Олега Георгійовича цілком прогнозовані: попереду непроста битва у Львові проти того ж таки «Паока». Переглянувши перший тайм зустрічі, одразу й не зрозумієш чи це була жертва «зелено-білих» матчем національного чемпіонату заради Ліги Європи чи реальний ігровий стан сучасних львівських «Карпат». У першому таймі команда Олега Кононова не була схожою на сама на себе. «Таврія» переграла у першому таймі «Карпати» і за грою, і за рахунком. Єдиний м’яч у першій 45-хвилинці провів Максим Калініченко.

Утім, безбарвний другий тайм львів’яни компенсували після перерви. Команда Олега Кононова «розбігалася» і почала створювати путні атаки біля воріт суперника. Одна з них наприкінці матчу завершилася взяттям воріт. Лукас після передачу Мартинюка з флангу забив рятівний для «Карпат» гол. Окрилені успіхом «зелено-білі» могли вирвати перемогу наприкінці матчу. Утім, Кравченко та Кополовець змарнували свої моменти. Забити переможний гол сімферопольцям також не вдалося – нічия 1:1.

Другий тайм матчу подарував надії львівським вболівальникам на матч-відповідь четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти грецького «Паока». Утім, у цій грі львів’янам доведеться грати ще потужніше, і, як мінімум, два тайми…