У заявку на матч з одеським «Чорноморцем» доволі несподівано не потрапив основний воротар «Карпат» Андрій Тлумак. В основі вийшов македонець Мартін Богатінов, а в резерві був третій воротар команди Олександр Ільющенков. Також другий матч поспіль в заявку не потрапив бразилець Ерік. Це і здивувало найбільше. Ще одна міні-несподіванка від Юрія Дячука-Ставицького – вихід в основі Гладкого та поява серед резервістів іспанця Лукаса. Порадувала у заявці присутність Олега Голодюка, який після зимової перерви зіграв лише один тайм за дублюючий склад команди.

Початок матчу «Карпати» - «Чорноморець» порадував львівських вболівальників. Їх, до слова, зібралося доволі багато, зважаючи на останні невтішні результати команди.Одна з перших гострих атак «Карпат» у матчі завершилася результативно. Кополовець прорвався лівим флангом, і навісив у штрафний майданчик. Гладкий опинився у потрібному місці в потрібний час. Другий гол Олександра за «Карпати» наблизив команду до півфіналі Кубка України. До речі, для Гладковго це був перший гол на "Україні".

Забивши гол, «Карпати» не збавили обертів. На фартовій «Україні» «зелено-білі» диктували свої умови у першому таймі. Могли господарі у першому таймі зміцнити свою перевагу. Ткачук нагадав усім, як вміє пробивати з-за меж штрафного майданчика. «Чорноморцю» у цьому епізоді пощастило – м’яч пролетів над воротами.

Гості у першому таймі відповіли голом у відповідь, щоправда Бурдужан забив, перебуваючи в офсайді. Загалом, одесити у першій половині гри не змогли створити нічого путнього біля воріт Мартіна Богатінова. Натомість «Карпати» до завершення першої 45-хвилинки створили кілька напівмоментів, які нічим особливим не запам’яталися.

У дебюті другого таймі, як і у дебюті першого, «Карпати» були близькими до взяття воріт. Ткачук з гострого кута вийшов на побачення з воротарем одеситів Дмитром Безотосним, однак пробив прямісінько в руки голкіперу. Після цього Кополовець після комбінації з Гладким пробив над воротами. Наступний небезпечний момент біля воріт Безотосного виник після небезпечного штрафного, який заробив Гладкий. Авелар зі штрафного пробив небезпечно, однак Безотосний з труднощами відбив «смугастого» в поле.

«Чорноморець» у другому таймі мав шанси зрівняти рахунок. Утім, гостям не пощастило. «Пожежа» у штрафному «карпатівців» завершилася ударом від воріт. В інших епізодах безпомилково грав Богатінов. Натомість «Карпати» продовжили тиск на ворота «моряків», і забили вдруге. Худоб’як віддав націлену передачу Авелару, який у штрафному майданчику пробив повз Безотосного – 2:0.

Окрилені успіхом «Карпати» продовжили атакувати. Коли грубо Політило зіграв проти Ткачука, і отримав червону картку, стало зрозуміло, що півфінал Кубка України «Карпати» з рук не випустять. Галичани грали уже одинадцять проти дев'яти. Перед тим за грубу гру друге попередження отримав Кутас.

Навіть при суттєві чисельній перевазі господарів, у цьому матчі могло перернутися усе з ніг на голову. Спочатку Бакай головою відіграв один м’яч, після чого «Чорноморець» не реалізував ще два напівмоменти. Впевнено у них епізодах зіграв захист «Карпат» та воротар Мартін Богатінов.

На останній доданій арбітром хвилині «Карпати» могли забити третій гол у ворота Безотосного, однак перемудрував у цьому епізоді Кополовець - момент було втрачено.

Фінальний свисток арбітра матчу Олександра Іванова з Макіївки порадував львівських вболівальників футболу. «Карпати» пробилися до півфіналу Кубка України, де тепер чекають на свого суперника. А ним може стати «Шахтар», «Металург» або «Волинь».

У Кубку України у «Карпат» усе гаразд. Ще б налагодити справи в національному чемпіонаті…

Матч з "Чорноморцем" у Львові ще раз довів, що на "Арені Львів" "Карпати" грати не вміють, а рідний стадіон "Україна" значно фартовіший: і в плані гри і результату.

Відео: sport.ua