Про позитивні та серйозні налаштування на матч у гарнізоні «зелено-білих» ніхто навіть не міг і сумніватися. Відступати нікуди: позаду – перша ліга! Проте навіть невеликі кадрові зміни особливої впевненості не додавали. Та, все ж, господарі впевнено помчали уперед уже з перших секунд. І Андрій Ткачук після порушення правил у карному майданчику гостей на 2-й хвилині міг відзначитися влучним пенальті.

Не судилося – воротар «Зорі» Ігор Шуховцев парирував удар. Львівські футболісти продовжували контролювати м’яч, володіли ініціативою, кілька разів були близькими до забитого гола, проте самі отримали у відповідь неприємний казус. Навіс у майданчик «Карпат», знайшов продовження у вигляді удару головою Вадима Мілька, після чого м’яч зрадливо «зачепився» за Ігоря Ощипка і полетів у протилежний від Андрія Тлумака кут воріт.

Зрозуміло, що на господарів це подіяло, як холодний душ. Причому, після літньої спеки. «Зелено-білі» здригнулися, і почали ще активніше форсувати ворота суперників. А тут сама доля у вигляді червоної картки для луганчанина Вадима Мілька подарувала господарям чудовий шанс здобути першу перемогу.

За мить «карпатівський» іспанець Лукас (хоча, про цей (пасивний, чи, то пак, активний, оффсайд) доволі суперечливий момент говоритимуть ще довго) відквитав один м’яч. Перелаштування гостей дещо забарилося, що стало причиною ще одного пропущеного гола. Той-таки Лукас знову відзначився забитим голом.

Після перерви «Зоря» уже практично ні на що не претендувала. Гостям, здавалося, уже було достатньо поразки із різницею в один м’яч. Вони намагалися більше не пропустити, зустрічали суперників на своїй половині поля, зберігали сили. Більше того: не тільки зберегли, а й не дозволили суперникам забити ще. І це вже насторожує, адже учасник Ліги Європи, апріорі, повинен би «розбирати» луганську «Зорю» на запчастини.

Звичайно ж, недооцінювати перемоги «левів» аж ніяк не можна. Вони зробили усе, що від них залежало. Перемогли! Три очки одразу ж відкинули підопічних Олега Кононова від небезпечної зони вильоту в першу лігу. Не на багато, проте.

Чомусь претензій до командних дій «Карпат» не надто поменшало. Уже наступного тижня у Греції на «зелено-білих» очікує серйозний іспит у вигляді «ПАОКу», який вміє захищатися й атакувати набагато краще «Зорі». Будемо сподіватися, що «Карпати» починають нарощувати темп розвитку і зможуть розігнати усі сумніви.