Важливість цього матчу для «зелено-білих» переоцінити складно. Турнірма яма «Карпат» просто зобов’язує команду брати максимум очок у цій грі. У разі невдачі, а саме поразки львів’ян чи нічиєї, «Карпати» ще на крок наблизяться до першої ліги. Те, що «Карпати» не заслуговують на пониження у класі, команда довела у кубковому матчі проти одеського «Чорноморця». Львів’яни показали значно змістовніший футбол, аніж у кількох попередніх матчах, і добилися заслуженої перемоги з рахунком 2:1. Утім, після гри з одеситами усі думки пов’язані лише з національним чемпіонатом. Тут справи в команди значно гірші, аніж у кубку України. Очки необхідні команді як повітря, необхідні для виживання. «Волині» у цьому чемпіонаті не потрібно, мабуть, уже нічого. Команда має у своєму активі 26 очок і знаходиться на 11-ому місці в турнірній таблиці. Можна спрогнозувати, що луцька команда сезон уже дограє. Зважаючи на це, мотивація гравців «Карпат» та «Волині» суттєво відрізняється. Утім, чи вийде справжнє галицько-волинське дербі, покаже лише гра.

У матчі першого кола у Луцьку «Карпати» перемогли «Волинь» з рахунком 2:0. Забивали тоді Сергій Зеньов та Олег Голодюк. Чи вийдуть ці гравці в основі забивати «Волині» знову, знає, мабуть, лише тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький. Як би там не було, тішить те, що лазарет «Карпат» поступово меншає. А це вселяє надії у те, що кількість перемог, а їх у чемпіонаті у «Карпати» лише три, нарешті побільшає.

Про нефартовість «Арени Львів» «Карпати» довели уже у кубковому матчі проти «Чорноморця». Сподіватимемось, що переможна серія «Карпат» продовжиться на «Україані» тепер уже у матчі національного чемпіонаті.

Поєдинок «Карпати» - «Волинь» розпочнеться в понеділок, 16 квітня. Матч відбудеться на стадіоні «Україна». Початок матчу – о 17:00. Пряма трансляція – на каналі «2+2».

 

Фото та відео: sport.ua