Після того, як «Шахтар» у першому півфінальному матчі у Луцьку здолав місцеву «Волинь» (4:3), матч між донецьким «Металургом» та львівськими «Карпатами» автоматично став єврокубковим. Переможець цього протистояння у наступному сезоні міг будувати плани на Лігу Європи.

Склад львів’ян на матч з «Металругом» уже дещо відрізнявся у порівнянні з попередніми поєдинками. Зокрема у старті вийшли Гірський та Озарків. Степан  зайняв позицію лівого захисника, в той час як Артем Федецький грав на позиції правого півзахисника. В основний склад команди після невеликої перерви також повернувся іспанець Лукас.

«Металург» та «Карпати» розпочали матч у Донецьку розпочали дуже обережно. Висока ціна поєдинку аж занадто відобразилася на діях обох команд. Боротьба в центрі поля та мінімум гольових моментів – ось що побачили глядачі у першому таймі.

«Металург» доволі прогнозовано перехопив ініціативу і диктував свої умови на полі. Утім, справа до небезпечних моментів доходила вкрай рідко. Найкращі шанси забити за «Металург» у першому таймі мали Воловик та Дімітров. В обох епізодах «Карпати» від взяття воріт врятував воротар Мартін Богатінов. Особливо ефектиним та ефективним був сейв Мартіна після удару Дімітрова.«Карпати» у першому таймі не створили нічого біля воріт господарів. Єдине, що хоч якось запам’яталося, - неточний удар Худоб’яка та простріл Лукаса.

Юрій Дячук-Ставицький, виконувач обов’язків головного тренера «Карпат», у другому таймі, замінивши Озарківа та випустивши на поле Голодюка, намагався оживити гру своєї команди. Хоч і гра львів’ян особливо не змінилася, однак саме після перерви «Карпати» створили більше, аніж у першій половині матчу. Після удару Авелара вище воріт, супершанс змарнував Олександр Гладкий. Нападник «Карпат» після помилки захисників із вбивчої позиції прибив прямісінько у Бандуру. Натомість господарі поєдинку також не залишалися без небезпечних моментів. На момент Гладкого не менш небезпечно відповів Траоре. Останній після передачі Воловика вирвався сам на сам з Богатіновим, однак, на щастя для «Карпат», пробив прямісінько в руки македонцю. Ще один супершанс відкрити рахунок змарнував Мкртчян. У цьому епізоді небезпеку ліквідував захисник львівської команди.

Основний час матчу не виявив переможця та переможеного. Продовження усього найцікавішого команди перенесли на додатковий час. На початку першої 15-ти хвилинки з позчанкою плюс відзначився Лукас. Іспанець з гострого кута вирвався на побачення з Бандурою, проте пробив прямісінько у воротаря суперника. Господарі відповіли «пожежею» у штрафному «Карпат» наприкінці першого додаткового тайму.

У другому екстра-таймі найкращу нагоду відзначитись мав Іванко. Утім, молодий нападник «Металруга» не найкращий чином пробив після скидки партнера. Найцікавіше сталося на останніх хвилинах, коли арбітр за фол Кас’яна на Казаряну призначив пенальті. «Карпатівці» майже усією командою налетіли на арбітра з Чернівців Юрія Мосейчука, однак нічого не змінили. Удар Морозюка з 11-метрової позначки парирував Мартін Богатінов, таким чином подарувавши шанс своїй команді на серію післяматчевих пенальті. Емоцій у гравців «Карпат» було більш, ніж достатньо. Мосейчук, попри кілька жовтих карток, вилучив з лавки запасних емоційного Степана Гірського.

Серія післяматчевих пенальті подарувала чимало емоцій, адже хибили як і одні, так інші. У підсумку фартовішими виявилися господарі. Промах Івана Мілошевіча коштував «Карпатам» дорого. Львів’яни не потрапили у Лігу Європи та припинили свої виступи у Кубку України, фінал якого пройде 6 травня на НСК «Олімпійський». У ньому зіграють дві донецькі команди – «Металург» та «Шахтар».

Металург (Донецьк) - Карпати (Львів) - 0:0 (по пен. 7:6)

«Металург»: Бандура, Морозюк, Чечер, Воловик, Шина, Мкртчян, Прийма, Соарес (Нельсон, 78), Дімітров (Даніло, 107), Казарян, Траоре (Іванко, 97).

«Карпати»: Богатінов, Гірський (Кополовець, 76), Балажіц, Мілошевіч, Авелар, Озарків (Голодюк, 57), Ткачук, Худоб’як, Лукас, Федецький, Гладкий (Кас’ян, 99).

Нереалізований пенальті: Морозюк, 119 (сейв Богатінова).

Попередження: Прийма, 50, Бандура, 120+1 – Мілошевіч, 44, Гладкий, 50, Лукас, 53, Озарків, 54, Федецький, 90+4, Кас’ян, 118, Кополовець, 120.

Вилучення: Гірський, 120 (за суперечки з арбітром).

Голи (серія пенальті): Кас’ян, (0:1), Даніло, (1:1), Ткачук, (повз ворота!), Казарян, (2:1), Авелар, (2:2), Шина, (3:2), Лукас, (3:3), Мкртчян, (блискучий сейв Богатінова!), Федецький, (3:4), Воловик, (4:4), Худоб’як, (4:5), Прийма (5:5), Кополовець, (5:6), Морозюк, (6:6), Мілошевіч, (поперечка!), Іванко, (7:6).