На думку депутата Кожана чимало проблем в українському суспільстві породжує незнання або ігнорування норм Конституції. «Певна річ, що Конституція не є досконалою. Але для того, щоб основний Закон нормально функціонував ми і обирали депутатів Верховної Ради, основною суттю роботи яких є прийняття законів України, які чітко регламентуватимуть кожну статтю Конституції нашої держави. Бо бійками та чварами Конституцію вдосконалити не можливо. Для цього потрібен консолідований законодавчий процес», – наголосив Володимир Кожан.

Серед перешкод розвитку України як правової держави Володимир Кожан називає використання Конституції як носія влади. «Це не не нормально, якщо кожен, хто приходить до влади трактуватиме основний Закон так як вигідно. Конституція –це святе, якого мають дотримуватися усі без винятку: від владоможців до пересічних громадян України. Бо перед законом рівні усі, і саме це є чітко прописане в Конституції», – наголосив Володимир Кожан.

Депутат Кожан нагадав, що Україна завжди показувала приклад Європі як будувати правове демократичне суспільство. «Давайте проаналізуємо нашу історію. Одним з перших, хто декларував дотримання Законів був князь Володимир Великий, далі була «Руська правда» Ярослава Мудрого, перша в Європі демократична Конституція Пилипа Орлика, трьохсотріччя якої ми святкуємо цього річчя. Наша Конституція приймалася в тяжких умовах політичного компромісу, і я переконаний, що ми повинні її шанувати і чітко дотримуватися, якщо хочемо бути європейською державою», – додав Володимир Кожан.

Депутат Володимир Кожан привітав співгромадян з Днем Конституції України та побажав успіхів на шляху розбудови правового українського суспільства.