Оскільки у львів’ян уже немає шансів повернутися на четверте місце в турнірній таблиці та продовжити боротьбу за медалі у плей-оф у дебютному сезоні, головне завдання львівських хокеїстів – довести, що команда не зовсім справедливо посідає п’яте місце в турнірній таблиці чемпіонату ПХЛ. Також підопічні Владислава Єршова будь-що прагнуть на завершенні регулярного чемпіонату попсувати нерви своїм титулованішим суперникам та відібрати у них очки. «Левам» по-справжньому вдалося «порубатися» з київським «Соколом», однак бажаної перемоги в основний час львів’яни не здобули. Серія фортуни під назвою буліти вкотре у сезоні довела, що з ними львівські хокеїсти не дружать.

Матч з «Соколом» розпочався доволі жваво,оскільки гості пропустили швидку шайбу. Її автором став Расторгуєв. Після чудового перехоплення нападник «Левів вийшов віч-на-віч з голкіпером та майстерно його переграв. Від такого початку глядачі були в захваті. Крики «Леви, Леви» лунали часто і гучно. До завершення першого періоду гостям з Києва вдалося вставити статус-кво. «Соколята» зусиллями Рябенка зрівняли рухунок.

Після першого періоду настала гольова засуха,яка тривала протягом двох періодів та овертайму. Моментами голкіперу львів’ян Сергію Горєлову довелося добряче попрацювати, ліквідуючи небезпечні кидки суперника. Свого щастя в атаці «Леви» також більше не знайшли. Рахунок 1:1 після трьох 20-ти хвилинок означав продовження хокейного свята у Новояворівську.

Коли діло дійшло до післяматчевих булітів, «Леви» вкотре довели, що це не їхній коник. У серії так званої фортуни підопічні Владсилава Єршова програли, при чому далеко не вперше у сезоні. Крапку у серії булітів поставив досвідчений Андрій Ніколішин. Кидок екс-гравця НХЛ особливо запам’ятався, оскільки Горєлов, здавалося, парирував кидок,однак шайба після відскоку від ноги по-зрадницьки перелетіла голкіпера та влетіла під перекладину. Хоч і вболівальники після гри трішки були засмученими поразкою «Левів» у серії булітів, однак усі розуміли: галичани заслужили на теплі слова своєю грою з таким суперником.

«Леви» - «Сокіл» - 1:2 Б (1:1; 0:0; 0:0; 0:0; 0:1)
Голи: 1:0 – Расторгуєв; 1:1 – Рябенко; 1:2 – Ніколішин (вирішальний буліт).
Воротарі: Горєлов – Карпенко