Якщо для харків’ян це матч або життя, або смерті, то для «Енергії» усе набагато простіше. Львів’яни знаходяться за крок до золотих медалей чемпіонату і вважаються головним претендентом на них. Відрив від «залізничників» за два тури до фінішу складає чотири очки, а це означає, що в разі перемоги «Енергії» у Харкові чи нічиєї усе автоматично завершується. «Локомотиву» будь-що потрібно перемагати «Енергію» та сподіватися на осічку львівської команди у домашній грі проти «Єнакієвця». Погодьтеся, для команди Євгена Ривкіна ситуація не з простих. Цікаво, а чи вірять самі харків’яни в усіх у вигляді золотих медалей?

В колі «Енергії» ще жодних святкувань немає, та й керівництво клубу неохоче приймає вітання з чемпіонством, мовляв ви не в ту таблицю подивилися. Утім, якщо проаналізувати майбутнє команд у двох наступних турах, то тут справді перевага в «Енергії». «Зелено-білі» навіть мають право на помилку, натомість будь-яка мала помилка «Локомотива» автоматично означатиме для команди друге місце. Та й психологічно команді Станіслава Гончаренко в останніх двох турах буде легше. При певному результаті у Харкові, а саме нічиїй та перемозі, «Енергію» зустрічатимуть квітами, оваціями та вітаннями. Якщо «Енергія» програє, то питання чемпіонства перенесеться на тур пізніше, який запланований на 26 травня.

Коли «Енергія» програла «Локомотиву» у Львові з рахунком 2:3, відкрив в турнірній таблиці між цими командами скоротися до двох очок. Здавалося, матч у Харкові буде «золотим», він вирішить усе. Утім, не сталося як гадалося. Нічия «Локомотива» у Рівному (2:2) суттєво ускладнила завдання команді Євгена Ривкіна виграти перше місце.

Дещо спростити собі ситуації обидві команди могли ще в попередньому турі. Утім, «Енергія» та «Локомотив» свої поєдинки завершили з нічийними результатами. Львів’яни на власному майданчику не втримали перемогу у грі проти івано-франківського «Урагану», а харків’яни розписали нічию з «Єнакієвцем». Відтак, чотириочкова перевага «Енергії» збереглася.
У поєдинку другого кола, коли команди мірялися силами у Харкові, «енергетики» перемогли з рахунком 1:0. Єдиний гол у цій зустрічі провів Валерій Легчанов. Один із лідерів «Енергії» у цьому матчі не зіграє – він через травму вибув до кінця сезону. Усі інші «енергетики» рвуться в бій, за черговим чемпіонством. Окрім перемоги та поразки «Енергії», у цьому чемпіонаті була ще одна нічия між цими командами.

Поєдинок розпочнеться о 13:30. Відеоонлайн трансляцію матчу дивіться тут.

В інших матчах туру івано-франківський «Ураган» прийматиме луганську «ЛТК», а рівненський «Кардинал» «Єнакієвець» із Єнакієвого. Усі матчу розпочнуться о 13:30.

Фото Віктора Диченка