«Цікаво, що «громадська приймальня» молодіжки Партії регіонів знаходиться в кімнаті, де донедавна студенти могли зробити ксерокопію книжок та документів. Ця кімната раніше була в повному розпорядженні працівників бібліотеки історичного факультету Східноєвропейського національного університету. Але тепер вона перетворилася у штаб молодих регіоналів. Очевидно, що такі речі отримали благословення у адміністрації університету, хоча і суперечать законодавству», - розповів у коментарі власкору «Вголос» один із студентів навчального закладу.

Голова Луцької «молодіжки» Сергій Сучко розповів, що потреба створити приймальню у дещо неформальному для студентів місці була цілеспрямована. Втім, за словами Сергія Сучка одними лише приймальнями робота з молоддю не обмежується: «На сьогоднішній день за кожним навчальним закладом, кожним гуртожитком, в тому числі це гуртожитки коледжів та училищ, закріплений активіст від «Молодих регіонів». Завдання цієї людини приймати заяви, пропозиції та ініціативи, які надходять із студентського середовища, а ми в свою чергу будемо намагатися їх спрямувати у потрібне для вирішення русло.

Учасники студентської ради обіцяють поставити питання законності відкриття громадської молодіжної організації «Молоді регіони» у стінах навчального закладу.