Відповідне звернення озвучив депутат від фракції „Наша Україна” в ЛОР Олександр Старовойт під час засідання сесії ЛОР сьогодні.

У зверненні йдеться про те, що Львівська обласна державна адміністрація дала вказівки районним держадміністраціям зібрати інформацію про керівників підприємств та організацій області щодо їх політичної орієнтації, ступеню впливовості на електорат та відомості про те, хто за кого голосував на виборах Президента України.

Також, за словами Олександра Старовойта, один із заступників голови ЛОДА минулого тижня на засіданні Ради ректорів Львівщини „неоднозначно повідомив керівників Львівських ВНЗ кого і як потрібно підтримувати на майбутніх виборах”.

Олександр Старовойт сказав, що такі дії чиновників ЛОДА є порушенням Конституції України, чинного законодавства про захист приватного життя та таємницю голосування і звернувся до прокурора Львівської області Олексія Баганця та начальника управління СБУ у Львівській області Юрія Кіцуги з вимогою провести неупереджене розслідування та притягнути винних посадовців до кримінальної відповідальності.

«Влада формує списки лояльних керівників установ та організацій. Цікаво, а що чекає на тих, хто не відповідатиме критеріям лояльності до голови ЛОДА та влади?», – сказав Олександр Старовойт.