Несприятливі погодні умови не завадили львів’янам відсвяткувати День народження «Південного», вони стали учасниками козацьких забав та середньовічних атракцій з лицарськими поєдинками, відвідали «Містечко ремесел», в якому майстри близько 30 народних ремесел проводили майстер-класи та представляли власноруч виготовлену продукцію, а також безкоштовно почастували смачний куліш, зварений за давнім козацьким рецептом. Своїми виступами відвідувачів дивували брейк-дансери, а торгові центри «Південного» прикрашали справжні живі статуї, серед яких згодом відвідувачі комплексу обрали найкращу – в образі Чарлі Чапліна.

Близько тисячі діточок протягом 15 жовтня безкоштовно розважалися у Дитячому пізнавально-розважальному центрі «Веселка» та у центрі дитячого розвитку «Baby club», що розміщені у Торговому центрі «Калина» на «Південному».

Крім цього, у рамках святкування «Південний» приймав виставку загальнонаціонального патріотичного проекту «Україна: історія великого народу», яку відвідали громадські діячі та інтелігенція Львова та області.

«Родзинкою» святкування стали модні покази колекцій осінь/зима під патронатом LvivFasionWeek. Професійні моделі модельного агентства LFW-models презентували відвідувачам «Південного» одяг з фірмових бутіків комплексу, а на завершення показів – колекцію весільних суконь, які можна придбати у «Весільному домі».

Суботнє святкування завершилось феєричним вогняним шоу на ходулях від театру «Воскресіння» та святковим феєрверком.

А 16 жовтня святкування «Південного» продовжилось «Богатирськими іграми» та відкриттям першого в Україні дзеркального лабіринту.

Упродовж двох днів святкування на екрані перед «Південним» проводилась відео трансляція святкових заходів та історичних моментів розбудови комплексу. Львів’янам демонстрували ексклюзивне відео відвідування «Південного» президента України Віктора Януковича, який відвідував «Південний» у 2005 році.