У попередніх матчах гра в атаці львівських баскетболістів відверто розчаровувала. Інколи львів’янам просто не щастило, інколи банально бракувало майстерності. Зіграність львівських баскетболістів також бажала бути кращою. Аналізуючи гру з «Миколаєвом», варто зазначити, що команда заграла значно краще, особливо в атаці. Як підсумок – львівські «гулівери» вперше у сезоні набрали 95 очок і перемогли свого суперника.

Матч проти «Миколаєва» «політехи» розпочали настільки потужно, що головному тренеру супернику Валентину Берестнєву взяв вимушений тайм-аут. Львів’яни перемагали з рахунком 18:7. Загалом, перший період львів’янам вдався. Гості в атаці набрали рекордні для себе у цьому сезоні 28 очок. У другому періоді, як і зрештою, увесь матч головний тренер «Політехніки» Дмитро Базилевський задіяв в грі лише сім баскетболістів.

Як виявилося згодом, такий хід тренера дав свої плоди, а що найголовніше – результат. Протягом усього поєдинку львів’яни стабільно проходили захист суперника і набирали важливі очки. Натомість «Миколаєву» не вдавалася гра ні в захисті, ні в атаці. Усе найцікавіше відбулося в четвертій чверті.

Гравці господарів Макклінток та Грін змогли перевернути усе з ніг на голову та змінили лідера матчу. Наприкінці поєдинку господарі вигравали з рахунком 87:83. Утім, львів’янам вдалося уникнути чергової поразки Воллес, Моровіч та Харріс своїми діями знову у матчі змінили лідера. Наприкінці поєдинку Харріс зробив дуже важливий блок-шот на Гілевичу, після чого команда господарів капітулювала остаточно.

Головний тренер львів’ян Дмитро Базилевський на післяматчевій прес-конференції першій перемозі особливо не радів:

"Більшість гравців у нас в команді нові, тому є деяка мінливість у грі. У баскетболі немає дрібниць. Треба притертися, спрацюватися. Тим, хто знає Миколаїв, тим тут важко грати. Ми ж - нова команда, і нервозності сьогодні не відчували. Сьогодні багато удачі було і самовідданості. Було й багато помилок. Є ще над чим працювати в баскетбольному плані. Сьогодні так склалася гра, що я використовував сімох людей. Але це не означає, що решта п'ять не будуть грати у майбутніх матчах".

МБК «Миколаїв» - «Політехніка-Галичина» 89:95 (18:28, 24:26, 26:22, 21:19)

«Миколаїв»: Грін (22), Корочкін (0), Колмен (14), Хантер (12 + 9 підборів + 4 блок-шота), Макклінток (18) - старт; Гілевич (12 + 7 підборів), Вон (6), Яйло (4 + 5 підборів), Скляр (1).

«Політехніка»: Моровіч (16), Харріс (22 + 7 підборів), Зівчевіч (19 + 7 підборів), Зубрицкий (7), Воллас (17 + 9 підборів) - старт; Одуфува (11 + 9 підборів), Алфьоров (3).

На фото: Оборона Миколаєва доволі часто давала збій