Зважаючи на успіхи «політехів» у цьому сезоні, у перемогу львів’ян над бронзовим призером Суперліги мало хто вірив. Усе йде до того, що львівська баскетбольна команда провалить третій сезон поспіль і не потрапить в плей-оф. Свою гру львівська баскетбольна команда шукає уже «енний» матч, і найти її ніяк не може. До того ж, ротації у складі, які відбуваються доволі часто, також нагадують попередні провальні два сезони.

У західному дербі (якщо цей матч можна назвати дербі) сенсації не відбулося. Зігравши на голову краще за свого суперника другу і третю чверть матчу, «Говерла» здобула прогнозовану перемогу у рідних стінах. На рівних гості зі Львова провели лише першу чверть матчу. Останню 10-хвилинку, в якій львів’яни обіграли суперника з рахунком 27:14, занести в актив львів’ян якось не особливо хочеться, адже при комфортній перевазі підопічні Євгена Мурзіна відверто розслабилися і догравали поєдинок.

«Говерла» у першій половині першої чверті вела у рахунку, однак ближче до завершення дебютної 10-хвилинки Вукосавлевіч та Одуфува вирівняли цифри на табло. Хоч і Вукосавлевіч вивів «Політехніку» вперед на початку другої чверті, почин центрового львів’ян ніхто не підтримав. Команда Євгена Мурзіна ближче до завершення першої половини гри забезпечила собі комфортну перевагу – 43:34.

Третя чверть матчу, як і в попередніх зустрічах, стала провальною для львів’ян. Як виявилося згодом, вона зіграла вирішальну роль у підсумковій перемозі господарів. В баскетболі часто діє правило: хто виграє третю чверть матчу, виграє матч. Кевін Тіггс та Ерік Колмен найбільше долучилися до того, аби перевага господарів матчу стала фатальною для гостей – 20 очок – 44:64. Чи вірив хтось у перемогу львів’ян після такого рахунку, питання риторичне. Головніше, мабуть, було для команди білоруського фахівця Валентина Вороніна зберегти обличчя до завершення матчу. І львів’янам це вдалося. Маючи комфортну перевагу у рахунку, гравці «Говерли» інколи «куражитися», інколи організовували складні комбінації, які не завжди завершувалися успішно. А у четвертій чверті господарі майданчика розслабилися і дозволили супернику скоротити розрив у рахунку до п’яти очок. На подвиг львів’янам забракло часу.

«Говерла» – «Політехніка-Галичина» 80:75 (25:25, 18:9, 23:14, 14:27)

«Говерла»: Свонсон (13 + 5 підборів), Тіггс (26 + 8 підборів), Герасимчук (5), Грін (7 + 10 підборів), Колмен (18 + 7 підборів ) - старт; Вокер (5), Лемик (4), Сільковський (2),

«Політехніка»: Моровіч (7), Харріс (14), Ревзін (8), Зубрицький (7), Вукосавлєвіч (20 + 16 підборів) - старт; Алфьоров (8), Одуфува (6), Ходов (3), Чемякін (0).

Фото з сайту Суперліги

Фотогалерею матчу можна переглянути тут