Львівська баскетбольна «Політехніка-Галичина», продемонструвавши набагато кращий баскетбол у порівнянні з попередніми матчами, у черговому турі Суперліги на власному майданчику поступилася дніпродзержинському «Дніпру-Азоту» - 83:87.

Допомогти «Політехніці-Галичині» у звітному матчі не змогли розігруючий Панченко та центровий Воллес. Причини в обох баскетболістів ідентичні – травми. Натомість у гостей через травму не зіграв центровий Майк Фрейзер.

Перша чверть матчу львів’янам не вдалася. Особливо у захисті підопічні Валентина Вороніна зіграли відверто слабо. Як підсумок – пропустили 30 очок. Закинути у відповідь господарям вдалося лише 23. Левову частку своїх очок через перебір командних фолів галичан гості здобували з лінії штрафних кидків.

Хоч і дніпродзержинцям вдався ривок 9:0 на початку другого періоду, однак «політехи» не опустили рук і продовжували боротися з суперником. Харріс, Моровіч і Зубрицький (на фото) повели вперед свою команду. Здавалося, «політехи» після невдалого початку другої чверті от-от «попливуть», однак не сталося як гадалося. Вищезгадане тріо повернуло інтригу на майданчик. А центровий «студентів» Чемякін взагалі вирівняв рахунок на табло – 41:41.

Загалом, у цій грі, на відміну від усіх попередніх, львівські «гулівери» грали у командний баскетбол. Варто відзначити, що така гра не могла тішити львівських вболівальників. Прогрес у діях львівських баскетболістів відчувався. Окрім цього, дав свої плоди і зонний захист львів’ян. Після другої чверті, яка завершилася з рахунком 42:47 на користь гостей, стало зрозуміло: легкої прогулянки для «Дніпра-Азота» у цій грі не буде.

Дніпродзержинці у цьому матчі здивували своїм пресингом протягом усього поєдинку. З ним хоч і «політехи» мали проблеми, однак зуміли справитися. Вдала гра досвідченого Зубрицького, який провів чи не найкращий матч у цьому сезоні, дозволила львів’янам претендувати на перемогу у матчі.

Натомість у гостей справжнім лідером був Сергій Горбенко. Хтозна чи перемогли би гості, якби не супергра Сергія. Ключовий епізод у матчі стався за 36 секунд до завершення гри, коли судді дали доволі сумнівний неспортивний фол Харрісу. Маючи перевагу у рахунку в три очки, дніпродзержинці отримали право на штрафні кидки та володіння м’ячем. «Політехам» нічого не залишалося, як втілити в життя тактику фолу та сподіватися на диво.

Останнього у матчі не сталося, однак тактику фолу дала свої плоди. Гості з лінії штрафних здебільшого хибили, а в атаці у господарів вийшло далеко не все за плановане. У вирішальний момент господарів також підвів Ходов, який не зміг приборкати м’яч у доволі таки простій ситуації. Львів’яни хоч і програли у цьому матчі, однак продемонстрували прогрес у своїх діях. А це не може не тішити.

«Політехніка-Галичина» - «Дніпро-Азот» - 83:87 (23:30, 19:17, 20:20, 21:20)

Політехніка: Моровіч (15), Харріс (7), Зівчевіч (15 + 6 підборів), Зубрицький (17 + 9 підборів), Одуфува (11 + 9 підборів) - старт; Чемякін (9), Ревзін (5), Ходов (4), Алфьоров (0).

Дніпро-Азот: Прінгл (9), Балашов (16), Лохманчук (2), Горбенко (20 + 10 підборів), Гуртовий (10 + 7 підборів) - старт; Сірутавічюс (12), Сокур (7), Сірсніниш (6), Лоухорн (4).