Якщо говорити про теперішнє, то «Політехніка-Галичина» під керівництвом різних тренерів провалила черговий сезон у Суперлізі ще задовго до завершення регулярного чемпіонату. Головне завдання львівської команди до завершення матчів Суперліги – зберегти власне обличчя та якомога дальше відірватися від дна турнірної таблиці. Шансів на плей-оф у львів’ян немає, відтак, кожна перемога має лише локальний характер.

Для львівських баскетболістів зараз одне із головних завдань – довести свою профпридатність новому тренеру команди сербу Желько Лукаїчу, який швидше за все і будуватиме команду на майбутній сезон.

У грі з южненським «Хіміком» Тодіч відрив рахунок у матчі. Загалом, «політехи» непогано розпочали матч. Після кидків Харріса, Алфьорова та «трюльника» Ревзіна рахунок став 9:2 на користь львів’ян. Наставник «Хіміка» Дарко Руссо після чергової невдалої атаки своєї команди взяв тайм-аут. Початок гри склався не за його сценарієм.

Найцікавіше те, що у грі львів’ян проглядалася команда гра. Атаки, на відміну від багатьох попередніх матчів, були продуманими, хоч і не завжди результативними. Першу чверть матчу львів’яни провели трішки краще від суперника. Рахунок 22:20 після першого періоду вселяв надію львівським вболівальникам на позитивний результат у матчі. Як виявилося згодом, не даремно.

На початку другої чверті гості як не старалися, зрівняти рахунок їм не вдалося. Господарі зберігали мінімальне лідерство. Галичани здебільшого нічим не поступалися своїм суперникам, а у деяких епізодах взагалі переважали свого суперника. Гра «політехів» подобалася вболівальникам. На велику перерву у матчі команди пішли при рахунку 41:29 на користь львів’ян.

Найбільше потішило те, що і після перерви львівські вболівальники не впізнали деяких баскетболістів львівського клубу. Зокрема, нарешті вдало зіграв Павло Ревзін. Якщо у попередніх матчах Павла годі було й впізнати, то у грі з «Хіміком» він довів як вміє грати. Вукосавлєвіч, на відміну від попередніх матчів, зіграв не так сильно, однак після гри Желько Лукаїч сказав, що Владана гравці «Хіміка» прикривали усіма можливими способами. Тодіч, Мейс та Харріс також зіграли на своєму рівні. Допомогли «Політехніці» у цій грі і Зубрицький, Доленко, Алфьоров та Чемякін. На теплі слова заслужили усі. Найбільше радує те, як до останнього боролися львівські баскетболісти і для перемоги зробили все. Результат не забарився – 81:72 на користь львів’ян. Після гри вболівальник кричали «молодці». Утім, ця перемога тепер має тільки локальне значення. Вона вселяє надії у позитивні зрушення у львівській «Політехніці».

Політехніка - Хімік - 81:72 (22:20, 19:9, 16:21, 24:22)

«Політехінка»: Алфьоров (2), Харріс (16), Ревзін (12), Тодіч (19 + 9 підборів), Вукосавлєвіч (9 + 6 підборів) - старт; Мейс (10 + 6 підборів), Чемякін (4 + 2 блок-шота), Доленко (4), Дюрасовіч (3), Зубрицький (2)

«Хімік»: Мітчелл (22), Прокопенко (0), Мілетіч (8), Террі (14 + 11 підборів), Макгі (9) - старт; Яковлєв (15), Попов (2), Монро (1), Пустовий (1 + 2 блок-шота), Сізов (0).

На фото: Ревзін нарешті розігрався