Як повідомляє прес-служба фракції Партії регіонів у Львівській міській раді, у своїх публічних виступах перед громадою Львова та представниками органів місцевого самоврядування Ю. Михальчишин не дотримується елементарних етичних норм та періодично дозволяє собі принижувати честь і гідність своїх колег-депутатів, а також державну владу в Україні.

«Вважаємо, що провокативні антидержавницькі заяви Ю. Михальчишина ображають не лише його політичних опонентів, але й мільйони українців, які своїм голосуванням у 2010 році підтримали чинну владу як на виборах Президента України, так і під час місцевих виборів», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку із цим «регіонали» закликають однопартійців Юрія Михальчишина та колег-депутатів Львівської міської ради дати належну оцінку «неадекватній поведінці цього депутата та скерувати його на курси етичного виховання, аби навчити цього міського обранця елементарним етичним нормам та правилам поведінки у публічних місцях».

«Переконані, що людина, яка дозволяє собі публічно вживати неетичні висловлювання, не має морального права представляти інтереси громади Львова, який, без сумніву, є духовною та культурною столицею України», - наголошують «регіонали».

Депутати від ПР нагадують, що свого часу депутат Юрій Михальчишин зробив некоректні висловлювання щодо члена фракції Партії регіонів у міськраді, директора Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Тадея Едера. Також вони йому дорікають, що у своєму виступі біля пам’ятника Бандері у Львові Михальчишин неетично висловлювався відносно державної влади в Україні.