Про це йдеться у заяві Української платформи «Собор», інформує прес-служба політичної сили.

У документі зазначено, що в умовах, коли за даними Асоціації видавців періодичної преси й Асоціації книговидавців лише 13% книжкового, 30% газетного, 10% журнального ринку становить україномовна продукція, на ТБ доля україномовного продукту не перевищує 25%, підписання цього закону означає посилення дискримінації українців на своїй власній землі.

«Із єзуїтською вправністю Партія регіонів називає дискримінацію «впровадженням європейських цінностей». За цим же зразком ПР називає свою патологічну клептоманію та висмоктування життєвих соків з країни «розбудовою економіки». Навіщо це робиться? Аби назавжди закріпити панування над Українським народом», – пише УП «Собор».

У заяві підкреслюється, що більшість положень мовного законопроекту не мають жодного відношення до захисту прав етнічних груп.

«Одночасно цілі території перетворюються на освітні «гетто» для дітей і молоді. Садочок, школа, вузи, друковані ЗМІ, кіно, радіо, телебачення на величезних територіях зможуть існувати цілком без державної мови, а значить і без реальної перспективи виходу молоді на загальнодержавний рівень та інтеграції в українське суспільство», – йдеться у документі.

Українська платформа «Собор» закликала всіх українців чітко усвідомити, що «кожен день дії цього закону – крок до знищення ідентичності Українського народу. Тому зміна режиму – питання виживання нашої Вітчизни».