За словами Наталії Зайцевої-Чіпак, за ВО „Свобода” на виборах до Львівської міської ради (за партійними списками) готові проголосувати 19,8% львів’ян, ще 15% віддадуть свій голос за партію „Батьківщина”, на третьому місці – партія „Фронт змін” (8,8%).

Згідно з результатами дослідження, по 5,6% голосів можуть набрати партії „Наша Україна” та „Сильна Україна”, а Партія регіонів випереджає їх на 0,4%.

Також, як показало опитування, подолати тривідсотковий бар’єр має шанс громадянська партія „Пора” – за неї готові проголосувати 3,9% львів’ян.

Поза тривідсотковим бар’єром, як розказала Наталя Зайцева-Чіпак, лишаються партія „Удар” (2%), НРУ (1,5%), Європейська партія (0,9%), КУН (0,6%), УРП „Собор” (0,6%), УНР (0,5%), СПУ (0,4%), Республіканська християнська партія (0,3%), Християнсько-демократичний союз (0,1%).

Водночас, за словами керівника центру „Соціоінформ”, 5,8% відповіли, що не підуть на вибори, 8,1% голосуватимуть проти всіх партій, а 13,8% ще не визначились, кому віддадуть свій голос.