Як сказав Юрій Михальчишин, перші кроки «Свободи» будуть відображати те, що «Свобода» запропонувала своїм виборцям у передвиборчій програмі.

«Це три кроки: антикорупційна, кадрова та інвестиційна революція. Антикорупційна революція передбачає повний аудит діяльності попередньої владної команди і оприлюднення результатів цієї роботи для ознайомлення громадськості», - зазначив кандидат на посаду мера.

Кадрова революція, за словами Юрія Михальчишина, передбачає оновлення складу виконавчих органів і профільних галузевих управлінь.

«Крім того, ми розраховуємо на суттєве омолодження виконавчих органів Львівської міської ради, оскільки розуміємо, що той результат, який ми отримали на виборах орієнтований на зміни, на зміни насамперед молодими виборцями. Ми розуміємо, що повинні відреагувати в кадровому сенсі на оці настрої виборців», - зауважив представник «Свободи».

На думку Юрія Михальчишина, інвестиційна революція повинна привести до Львова серйозних інвесторів, бажано західно- або східноєвропейських для того, щоб надати новий імпульс економіці міста, створити суттєву кількість робочих місць вже у наступному році.

Щодо практичних пунктів виконання передвиборчої програми, то, за словами представника «Свободи», вони будуть втілені.

«Технічні речі, які є в нашій програмі, такі як створення муніципального банку, муніципальної страхової компанії, муніципального медіахолдингу, створення мережі комунального транспорту, створення міського БТІ, ми будемо втілювати», - сказав Юрій Михальчишин.

Що стосується знесення пам’яток радянського минулого, перейменування вулиць, то це питання «свободівець» назвав не найбільш нагальною проблемою міста Львова.

«Ми ж серйозна політична сила. Можливо, в когось склався такий стереотип, що «Свобода» може займатися тільки тим, що бігати з прапорами, і вимагати перейменування будь-чого і будь-де. А насправді ми розуміємо, що «Свобода» сьогодні є лідер політичного спектру Західної України», - пояснив представник «Свободи».

На запитання журналіста щодо ймовірної кандидатури на посаду секретаря міської ради від ВО «Свобода», Юрій Михальчишин відповів, що триває процес внутрішньопартійних консультацій.

«Це питання буде сьогодні вирішуватися не тільки на рівні міста Львова, але й вищими статутними органами партії. Треба виходити з оцінки політичної ситуації, яка склалася в України і з тої сукупності завдань, які ставить перед собою партія, отримавши мандат довіри у трьох західноукраїнських областях, що треба дуже швидко конвертувати у реальні результати», - розповів кандидат в мери.

Насамкінець Юрій Михальчишин зазначив, що завтра чи післязавтра керівництво партії озвучить свою позицію щодо цього питання.