Олег Тягнибок розповів, як би він хотів у майбутньому парламенті співпрацювати з лідером «УДАРу» Віталієм Кличком.

«Мені дуже хочеться у Верховній Раді підходити до Віталія Кличка, рекомендувати йому голосувати за, скажімо, закон про люстрацію, за закон про захист української мови, за закон про визнання ОУН-УПА або не голосувати за зміни до Конституції України про визначення формату виборів президента України в парламенті, а не всенародно, за кандидата на посаду голови Верховної Ради від опозиції, а не від влади, за посаду голови Уряду від опозиції, а не від влади, і отримувати від нього ствердні відповіді»,– зазначив лідер «Свободи».

Він додав, що зараз складно аналізувати, як хто себе буде поводити у парламенті, адже лише потім все стане на свої місця.

«Може дехто, хто себе називає опозицією, вже за два місяці на всю Україну покаже зовсім інше обличчя. А може і навпаки», – наголосив Олег Тягнибок.

Він додав, що зараз не варто аналізувати діяльність «УДАРу», особливо певні доволі спірні моменти.

«Я вам зараз можу на дві години розказати, як неправильно голосує «УДАР» Кличка в обласних і районних радах в усій Україні разом з Партією регіонів, які заяви Кличка по українській мові, які заяви Кличка про УПА, як вони вулицю Мазепи в Києві перейменовують на догоду Кірілу. Але чи це доцільно?», – розповів Олег Тягнибок.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/wkUi8o4U8Q8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Він підкреслив, що в теперішній ситуації зрозуміло те, що «УДАР» не приєднався до об’єднаної «Батьківщини». Також лідер «Свободи» додав, що його політсила і «Батьківщина» не погоджували з «УДАРом» своїх спільних кандидатів.

«З Кличком тема закрита. Я вже казав: хто хотів об’єднуватися з нами, той об’єднався. Ви самі почали говорити з того, що найбільше питань було до «Свободи», що нібито «Свобода» неприродно виглядала в цьому об’єднанні. Але оскільки ми хотіли цього і цього хотіли наші партнери, то ми знайшли можливості відкинути амбіції, відкинути якісь можливо претензії і об’єдналися. А хто хотів розказувати, говорити, хто хотів пропонувати якісь фантастичні праймерізи, то звичайно це було для відволікання від загальної справи, і не об’єднався. Тому ми є зараз не в одній лінії», – наголосив Олег Тягнибок.