Про це сказав заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин під час прес-конференції сьогодні.

Юрій Михальчишин розповів, що іноді фракція ВО «Свобода» співпрацює з депутатами від фракції «Фронт змін», ситуативно з іншими депутатами, тому що потрібно поважати вибір львів’ян, які віддали свої голоси представникам інших політичних сил.

«Форми коаліційних домовленостей не було і на даний час бути не може. Ми стоїмо на принципах відкритості і прозорості, які виключають такі домовленості, про які не могла б знати громада. Ситуативно ми готові працювати з усіма, окрім представників Партії регіонів, це наші ідеологічні засади», – сказав Юрій Михальчишин.

Юрій Михальчишин додав, що ВО «Свобода» у Львівській міськраді не є правлячою партією, а є домінуючою силою, але у разі необхідності може за допомогою союзників зібрати дві третини голосів.

Зауважимо, що лише двома третинами голосів депутатів можна долати вето міського голови або оголосити імпічмент.

Нагадаємо, що у виборчий період «Свобода» не виключала, що відправить міського голову Львова Андрія Садового у відставку, якщо матиме у міській раді дві третини голосів.

Натомість їм вдалося здобути 55 депутатських мандатів із 90.