Про це сказав голова фракції ВО „Свобода” у Львівській міській раді Руслан Кошулинський під час прес-конференції сьогодні.

Він розповів, що депутати фракції ВО „Свобода” ознайомились із затвердженими заступником міського голови Львова з гуманітарних питань Василем Косівим гуманітарними планами на наступний рік і виявили, що вони мають неукраїнський характер.

Так, за словами Руслана Кошулинського, на два пивні фестивалі планується виділити 452 тисячі 600 гривень „людських грошей”, натомість на відзначення дня народження Степана Бандери заплановано витратити 5 тисяч гривень, на проведення міжнародного кінофестивалю планується виділити 229 тисяч гривень, а на фестиваль українського кіно – 12 тисяч гривень.

«Чому пивні фестивалі мають проводитися за кошти громади? Хіба пивоварні не мають коштів на свою рекламу? При цьому виконавча влада говорить, що турбується про здоров’я молоді тощо. Я не думаю, що Косіву до потреби без детального розгляду вказувати представникам громади, що робити», – сказав Руслан Кошулинський.