За словами Василя Павлюка, вчора «Свобода» подала позов до суду на Львівську міську ТВК і сьогодні на 16 годину має відбутися засідання суду.

«Якщо сьогодні ми не будемо діяти, то після виборів буде пізно. Якщо рішенням суду буде визнано, що комісія діяла незаконно, тоді вони ще раз збираються і по новому формують дільничі комісії», - зазначив «свободівець».

У випадку, якщо суд не визнає дій Львівської міської ТВК незаконними, то, за словами Василя Павлюка, вибори у місті Львові не відбудуться.

«Свобода» чітко заявляє, що якщо суд не буде дотримуватися букви закону і не буде визнано дії міської ТВК незаконними, то вибори у місті Львові не відбудуться. Бо мені буде соромно жити, якщо у Львові будуть керувати бандюки», - наголосив заступник голови ВО «Свобода».

Василь Павлюк також звернувся до всіх політичних партій, які мають своїх представників у міській ТВК і які підтримали такі незаконні рішення.

«Свобода» їм не погрожує, але будуть стовпи ганьби. Скільки буде існувати «Свобода», ми будемо їх блокувати і всі будуть знати, що це люди, які продалися регіонам», - заявив «свободівець».