Відповідаючи на запитання журналістів про те, яку б оцінку голова ЛОР поставив голові ЛОДА, Олег Панькевич сказав, що наразі про це говорити зарано.

«Пан Михайло Цимбалюк, власне, працює нещодавно, кілька місяців. Тому я вважаю, що оцінювати роботу персонально голови обласної державної адміністрації за виконання програми соціально-економічного розвитку сьогодні є дещо зарано», - зауважив голова Львівської облради.

У то й же час Олег Панькевич додав, що в кінці року фракція «Свободи» обов'язково поставить оцінку роботі голови обласної державної адміністрації.

На запитання журналістів про те, чому Львівській обласній раді не вистачає політичної волі, щоб оцінити роботу ЛОДА «незадовільно», як це сталося під час останньої сесії Львівської облради, коли розглядали питання розвитку української мови чи присвоєння мешканкам Львівщини звання «Мати-героїня», голова Львівської облради відповів, що про це варто запитати у конкретних політичних сил та депутатів.

«Найперше ми повинні давати оцінку роботі органів виконавчої влади - це є одна з найголовніших функцій представницького органу», - додав Олег Панькевич.