При цьому він наголосив, що наразі це робочий проект, який обговорюється.

«Основні зміни, які ми пропонуємо, - ліквідація департаментів як таких. Їх повноваження розподіляться між виконкомом, районними адміністраціями та управліннями», - розповів депутат.

Крім департаментів «Свобода» має зауваження до першого заступника. «Він фактично у нас є професіоналом великих здібностей і навиків, він розуміється і в містобудуванні, і в житловому господарстві, і в інфраструктурі, і в економічній політиці, і у фінансовій політиці, у Євро, у всьому розуміється. У нас працює справжній супермен».

«Відповідно до закону - перший заступник на рівні з усіма заступниками, він лише перший заступник, коли міський голова їде у відрядження. Але для цього у нас є секретар ради», - наголосив він.

За словами Андрія Хомицького представники виконавчих органів наразі не висловили своєї позиції. Вони мають зробити це на днях.

На думку депутата, найшвидше проект нової структури винесуть на розгляд сесії 10 березня. Однак, Андрій Хомицький припускає, що міський голова, який має винести це питання на сесію, може затягувати час, шукаючи будь-які мотиви.

Разом з тим, як стало відомо Вголосу, у проекті «Свободи» також передбачено: ліквідувати посаду першого заступника; ввести 9  заступників, у тому числі cекретар міськради, керуючий спарвами виконкому та заступник з питань районів; секретарю міськради підпорядкувати управління комунальної власності та, управління аудиту; управління Євро-2012 підпорядкувати безпосередньо міському голові.