Книжку представила член ВО „Свобода” Ірина Фаріон під час прес-конференції сьогодні.

За словами Ірини Фаріон, у книжці йдеться про зради політиками від так званого демократичного табору своїх виборців від квітня 2010 року.

Також, як розповіла Ірина Фаріон, у книжці подані короткі політичні портрети осіб, що є членами демократичних партій та найбільш одіозними депутатами місцевих рад на Півдні та Сході України.

Перший тираж книжки (500 примірників) розрахований на агітаторів ВО „Свободи”, а наступні будуть масовішими, як відзначив радник голови ВО „Свобода” з питань ідеології Юрій Михальчишин.

Щодо помилки на титульній сторінці книжки – пропущеної букви „н” у слові „українців”, Юрій Михальчишин сказав, що книжка робилося нашвидкуруч.

Загалом, за словами членів ВО „Свобода”, книга повинна будувати політичну культуру в Україні всупереч державі і вести народ до червоно-чорного прапору Бандери.

«Ми не можемо врятувати державу у юридичній площині, але є ще моральна площина. Ми повинні ненавидіти і зневажати зрадників, створити їм нестерпні умови для життя. Це проститутки в кубі, вони торгують голосами виборців», – сказала Ірина Фаріон.

За підрахунками ВО „Свобода”, в Україні 1 мільйон 240 тисяч зраджених українців.