За його словами, потрібно «забрати усі бар‘єри, які проходять львів‘яни, аби отримати певний дозвіл», а також організувати роботу міської ради так, аби максимально зменшити концентрацію влади в руках однієї людини. Що ж стосується посад, на які претендуватиме «Свобода» у місцевому самоврядуванні, то Іван Гринда зазначив, що це питання буде вирішуватися за круглим столом із міським головою.

"Це не обласна рада, де депутати призначають голову. Люди вибрали міського голову і ми будемо з ним працювати..., - зазначив Гринда.

«Іде зима, нам потрібно, щоб господарка міста стабільно працювала, саме тому ми проти будь-якої конфронтації і будемо шукати вихід із ситуації, що склалася», - додав він.

Також Іван Гринда зауважив, що для того, аби впроваджувати ті програми, які «Свобода задекларувала перед виборами, їм доведеться працювати з різними політичними фракціями, проте це точно не буде ПР та її сателіти.

«В «Свободі» до прийняття рішення йде довга дискусія. Але для того, щоб протистояти Партії регіонів, яка є дуже дисциплінованою, ми будуємо ще більш дисциплінований орган, у якому будь-яке завдання керівництва не обговорюється, а виконується беззаперечно», - розповів Іван Гринда.

Нагадаємо, що раніше окремі "свободівці" заявляли, що спробують відпарвити Садового у відставку, якщо наберуть дві третини голосів у раді.