Як повідомив Олексій Антипович, якби вибори до Львівської облради відбулися у вересні, то серед всіх опитаних 21% мешканців області проголосували б за партію «Батьківщина», 19% - за «Свободу», 8% - за «Фронт змін», майже 6% за «Нашу Україну», майже 5% за «Сильну Україну» і 4% за «Партію регіонів».

«Наголошу, що ВО «Свобода» та партія «Батьківщина» є лідерами рейтингів і ці дві політичні сили в будь-якому випадку наберуть найбільше голосів», - висловив впевненість експерт.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» також окремо зупинився на партії «Пора», яка в цьому рейтингу має 3%. Попри такі результати Олексій Антипович висловив сумнів у їхньому проходженні до Львівської обласної ради. Окрім того, експерт згадав про партії, які наближаються до трьохвідсоткового бар’єру – це «Громадянська позиція», «Удар» та «За Україну!».

«Як на мене, ці політичні сили орієнтовані на свого лідера і якщо ви поглянете на відсотки цих партій до Верховної Ради, то побачите, що це ті самі відсотки. Отже, можна говорити, що тільки у випадку активності цих трьох політичних лідерів на Львівщині, їхні політичні сили будуть набирати і рухатися до трьохвідсоткового бар’єру», - зазначив Олексій Антипович.

Що стосується «Народного Руху» (згідно з соціологічними даними партія набрала 1%), то, на думку директора соціологічної групи «Рейтинг», його потенціал закладений у лідеру списку Василю Куйбіді, який є популярним у місті Львові. Експерт припустив, що активна кампанія Куйбіди допоможе НРУ рухатися в правильному керунку.

Соціологічне дослідження «Суспільно-політичні настрої мешканців Львівщини» проводилось соціологічної групою «Рейтинг» 10-20 вересня. Опитування проводилось на замовлення обласної ради. Було опитано 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.