Як розповів представник ГМ «Опора» Олександр Неберикут, політичний вплив «Свободи» може бути ще більшим, якщо партія знайде підтримку хоча б ще п‘яти депутатів від загального складу ради і таким чином об‘єднає 2/3 депутатського складу ради.

«Така кількість голосів дає «Свободі» повноваження достроково припинити повноваження міського голови. Це, звичайно, можливо лише за наявності законних підстав. Проте можна очікувати, що це буде елементом в політичній дискусії, принаймні цифри, які ми маємо вказують на те, що цей хід є реальним», - зазначив Олександр Неберикут.

Характер розподілу депутатських мандатів за результатами виборів продемонстрував, що мажоритарна складова, на яку у нас робили досить серйозні ставки, дала збій. Адже, зважаючи на те, що із 45 депутатів-мажоритарників ВО «Свобода» отримало 37, можна говорити, що львів‘яни при виборі керувалися іменем партії, а не досягненнями депутатів на певних округах.

«Можливо депутати, яких вибрали по мажоритарних округах, будуть тісно співпрацювати зі своїми виборцями, будуть збирати інформацію та вирішувати їхні проблеми. Але, виходячи з результатів виборів, можемо сказати, що громадяни нашого міста проголосували за бренди політичних сил», - сказав Олександр Неберикут.

Однією із позитивних сторін нового складу міської ради є те, що до її складу увійшло 12 партій, що вдвічі більше, ніж було у міській раді попереднього скликання, відзначають в «Опорі». У такий спосіб у міській владі представлені різноманітні політичні і соціальні погляди та інтереси.