За словами Олега Панькевича, чутки про те, що «Свобода» хоче відмовитися від боротьби за керівні посади в обласній раді, є безпідставними.

«Ці чутки розпускають ті люди, які не бачать себе без посад. Сьогодні вони до нас приходять і пропонують себе на голів, на заступників. Це ті люди, які довгий час керували і докерувалися», - сказав голова ЛОО ВО «Свобода».

В той же час Олег Панькевич зазначив, що «Свобода» бачить себе теж і в опозиції, бо вміє і може там бути далі.

«Але у випадку Львівської області, взагалі Західної України, де «Свобода» отримала більшість голосів, ми зобов’язані претендувати на керівництво обласною радою та керівництво в органах облради. Без відповідних посад ми не зможемо зреалізувати нашу програму, виправдати надії виборців. Однозначно, що ми будемо висувати кандидатуру на голову обласної ради в будь-якому випадку», - наголосив «свободівець».

Також Олег Панькевич повідомив, що переговорний процес щодо кандидатури очільника обласної ради «Свобода» веде. Але поки що він не зміг назвати цих кандидатур, які обговорюються.

«Звичайно, «Свобода» проводить переговори з іншими політичними силами щодо кандидатури голови обласної ради. Наразі ми не готові назвати ці кандидатури, можливо, оголосимо їх під час сесійного засідання. Але «Свобода», однозначно, буде мати достойних представників», - резюмував представник «Свободи».