Про це сказав голова фракції ВО „Свобода” у Львівській міській раді Руслан Кошулинський під час прес-конференції сьогодні.

Руслан Кошулинський розповів, що з 12 постійних депутатських комісій у міськраді 10 очолили депутати ВО „Свобода”, а дві – депутати „Фронту змін”.

«Ми задовольнили 90% запитів політичних сил, а Партія регіонів була млявою. Тільки вони підняли рейвах, більше ні від кого ми претензій не чули. Виборець підтримав «Свободу», тому ми маємо очолювати комісії», – сказав Руслан Кошулинський.

Також «свободівці» прокоментували інформацію про те, що депутат від Партії регіонів Ігор Дедишин добровільно відмовився виконувати обов’язки заступника голови комісії з питань молоді та спорту.

«Небажання депутата працювати у комісії може, згідно зі законодавством, бути причиною його відкликання», – сказав заступник голови фракції ВО „Свобода” Юрій Михальчишин.

Руслан Кошулинський додав, що більшість депутатів хотіли працювати у бюджетній та земельній комісіях - від усіх фракцій, окрім «Свободи», було 8-9 бажаючих.