Гра з «Кримтеплицею» не викликала особливого ажіотажу серед уболівальників. Трибуни стадіону «Україна» рідніли невеличкими цятками людей і це попри те, що і час і погода в день матчу була сприятливою.

Перші хвилини поєдинку, як і загалом весь перший тайм, пройшли у невисокому темпі. Хоча й м’ячем більше володіли господарі, але завдати першого удару у рамку воріт спромоглися на 24-ій хвилині. Ярослав Куцяба з-за меж штрафного пробивав обвідним ударом у правий від воротаря кут. Та кіпер «тепличників» Базилевич із несильним ударом впорався.

Наступної загрози біля воріт В’ячеслава Базилевича довелося чекати п’ять хвилин. Господарі організували атаку центральною віссю. Капітана «левів» Войтовича не за правилами зустріли захисники «Кримтеплиці» і арбітр матчу з Ужгорода Михайло Митровський призначив штрафний прямо по центру воріт гостей. Ударом на силу пробивав Михайло Басараб, але влучив у стінку, а повторне добивання від Гордійчука стало легкою здобиччю кіпера гостей. Відчувши атакувальний смак, господарі зорганізували швидку атаку правим флангом. Активний хавбек «Львова» Ігор Мельник накрутивши своїх опонентів віддав вивірений пас на Юрія Войтовича. Капітан «городян» пробив хоча й потужно, але не зумів влучити у рамку воріт. Кут вже надто гострий був…

Потрохи «Львів» все активніше й активніше почав ходити на половину поля гостей. Ця активність навіть призвела до кумедного епізоду. На 35-ій хвилині кіпер «Кримтеплиці» влаштував клоунаду у власному штрафному майданчику. Спочатку він не зміг зафіксувати м’яч у простій ситуації, коли «смугастик» виходив за межі поля і його запресенгував Гордійчук. Цим казусом ледь не скористалися господарі. Гордійчук видряпавши «шкіряну сферу» віддав на Олега Шептицького. Форвард «левів» пробивав у порожні ворота, але у даній ситуації захисники кримчан підстрахували свого неоковирного голкіпера.

Аналізуючи перший тайм, неозброєним оком було помітно, що більше очки потрібні «Львову», який усіма силами чіпляється за місце під сонцем першої ліги. Саме господарі намагалися грати всю першу 45-тихвилинку першим номером. А «Кримтеплиця» хоча й знаходиться уверху турнірної таблиці та все ж завдань виходу до прем’єр-ліги перед собою не ставить. Саме тому, мабуть, команда з Кримського півострова жили в атаці особливо не рвала, не створивши у першому таймі жодного моменту.

Старт другого тайму став продовженням першого. Господарі й надалі шукали гольового щастя біля воріт команди з Молодіжного. В одному з епізодів після подачі кутового Мельником вкотре невпевнено зіграв страж воріт «тепличників» Базилевич махнувши повз м’яч. Ех, якщо б ще трішки розторопнішими були форварди «левів», то рахунок було б відкрито. Та все ж голом пахло і врешті-решт господарі довели свої атаки до логічного завершення. Свіжий Олег Гарас, який з’явився на початку другого тайму віддав класний пас на Мельника, який вбігав у штрафний і Ігор ударом під поперечину «розпечатав» ворота «Кримтеплиці». Пропустивши, гості, які до цього лічені рази з’являлися біля штрафного «Львова», все активніше почали насідати на ворота «Львова» і, навіть, мали чудову нагоду забити. Войтович порушив правила перед карним майданчиком, збивши Єсипа. Капітан «тепличників» Антонюк вдало обвів стінку, цілив у нижній кут, але Піцан з його ударом впорався, намертво зафіксувавши м’яч. Далі обидві команди захопила хвиля замін, але рахунок залишився незмінним – 1:0 за підопічними Володимира Журавчака.