У грі з БК Донецьк у стартовому складі львів’ян вийшов новачок команди Кедрік Мейс. Неозброєним оком було помітно, що гравець пограв на високому рівні і, на відміну від інших новобранців, дійсно підсилить команду.

Старт матчу політехи провели непогано. Зубрицькому у дебюті гри вдалося навіть вивести команду вперед – 8:7. Найбільше цікавило питання скільки часу боротися на рівних з суперником зможуть львів’яни. Поступово до завершення чверті донеччанам вдалося зробити для себе комфортну перевагу. Раденовіч і компанія розкидали захист суперника. Як наслідок – ривок 2:11.

Липовий ще у першій чверті матчу зробив перевагу своєї команди двозначною, а Глєбов і Кравцов ще більше добили суперника – 28:12. І на що можна було сподіватися після такого провалу у другій половині першої чверті? Питання про переможця матчу були уже зняті? Це не був той випадок. Другу половину першої чверті команди зіграли з рахунком 4:21, однак Політехніку чекав кураж у виконанні Ленса Харріса у другій чверті гри.

Два пункти Чемякіна та трюльник Джурасовіча заставили взяти у матчі перший тайм-аут Саша Обрадовіча. Утім, відставання до суперника у галичан залишилося відчутним – 17:28. Після хвилинної перерви Алфьорову вдалося скоротити розрив у рахунку до восьми очок – 22:30. За три зіграних хвилини у другій чверті львів’яни зуміли відіграти десять очок – 24:30 після кидка Харріса. А при рахунку 27:34 на користь гостей у грі виник вимушений тайм-аут – у палаці спорту Галичина пропало світло, яке освітлювало центр майданчика.

Пауза в грі нічого не змінила. Львів’яни продовжували скочувати розрив у рахунку. Вукосавлевіч скоротив перевагу гостей до п’яти очок, Джурасовіч – до трьох, а Мейс – до одного (!) – 39:40. Такого камбеку від політехів мало хто очікував. А після слем-данку Харріса, який вивів Політехніку вперед (41:40), вболівальники взагалі зірвалися зі своїх місць. Таке шоу вони хотіли бачити. Після цього моменту автор цих рядків себе зловив на думці – Політехніка стала сильнішою, незважаючи на те, що спіймала кураж. Утім, після першої половини матчу Кравцов і Каррі таки доклали зусиль для того, аби команда пішла на велику перерву лідером – 44:45. Відтак, сенсації у матчі ще можна було очікувати.

Роденовіч і Авдаловіч оптимістично розпочали третю чверть для своєї команди – 5:0. Велика перерва більше пішла на користь Донецьку. Гості зберігали протягом чверті невелику для себе перевагу. Наблизитися у рахунку львів’янам не вдавалося. При рахунку 52:58 у залі знову пропало світло. Цього разу не було видно на майданчику майже нічого.

Після поновлення гри Політехніка скоротила рахунок до двох очок – після трюльника Алфьорова рахунок став 57:59. А дотиснути суперника і схилити шальки терезів на свій бік підопічним Валентина Вороніна не вдалося і цього разу. Липовий і Каррі зробили комфортну перевагу своєї команди – 59:72.Чимало дивідендів у другій половину матчу гостям приніс пресинг, який вони організовували ще на частині суперника. Вийти з нього галичани вміли не кожного разу. Інтригу у четвертій чверті матчу вбив Іван Раденовіч, влучивши з периметра – 60:74.

До завершення матчу переможець був уже відомий. На ще один ривок у матчі Політехніку не вистачило. Фінальна сирена зафіксувала перемогу донеччан з рахунком 71:88.

Політехніка - БК Донецьк - 71:88 (12:28, 32:17, 15:27, 12:16)

Політехніка: Мейс (14), Мілосєрдов (2), Харріс (20), Зубрицький (8), Вукосавлєвіч (12 + 8 підборів) - старт; Алфьоров (7), Дюрасовіч (6), Чемякін (2), Доленко (0), Ревзін (0).

Донецьк: Авдаловіч (12), Липовий (7 + 5 підборів), Пустозвонов (4), Раденовіч (22), Джексон (1) - старт; Каррі (21 + 9 підборів), Глєбов (9 + 6 підборів), Кравцов (10 + 13 підборів), Салтовець (2), Коваленко (0), Серпілін (0).