Не так уже багато часу пройшло від попереднього сезону, як прийшла пора уже розпочинати новий чемпіонат. Львівським вболівальникам футболу згадувати минулий сезон та особливо його завершення, звісно ж, не хочеться. Та як би там не було, загроза вильоту уже в минулому, попереду – нові перемоги, нові поразки та нові «пригоди» команди на новій дорозі сезону 2012/13.

До матчів першого кола львів’яни готувалися у Польщі, де у контрольних поєдинках не залишали шансів польським командам. Утім, товариські матчі – справа одна, зовсім інше офіційні зустрічі. У них уже потрібно грати суворо на результат. Щодо складу «Карпат» в період міжсезоння, то команда швидше послабилася, аніж підсилилася. Зі Львова поїхали Ерік, Федецький, Тлумак та Петрівський. Деякі ЗМІ пишуть про те, що до італійського «Кальярі» перебрався і Авелар. Натомість «Карпати» поповнилися колишнім «пивоваром» Ігорем Пластуном. Хочеться вірити, що це далеко не перше та останнє придбання «Карпат» у літнє міжсезоння. Неозброєним оком помітно, що кілька добротних виконавців не завадять львівській команді.

Якщо зосередитися на тому, що є, то можна не сумніватися у тому, що у новому чемпіонаті вболівальники прагнуть побачити найкращі матчі Худоб’яка (на фото), Голодюка, Лукаса, Гладкого. Ці футболісти неодноразово доводили, що можуть багато приносити користі своїй команді. Ніхто, мабуть, не відмовиться і спостерігати за ростом молодих та перспективних виконавців. Таких у школі «Карпат» ніколи не бракувало, однак через певні причини не завжди виблискували усі.

«Волинь» у літнє міжсезоння активніше попрацювала на трансферному ринку. До Луцька переїхали Ілієв, Суботіч, Ерік Бікфалві, Старцев, Занєв, Панас та Литовченко. Не обійшлося у «Волині» і без втрат. Команду через різні причини покинули Майкон, Гобер Енріке, Шарпар, Романчук, Романенко та Кравченко. Що дали ці ротації – покажуть лише офіційні матчі.

У період міжсезоння суперник «Карпат» провів 11 поєдинків, у яких здобув 8 перемог, зазнав однієї поразки та два поєдинки звів до нічиєї.

ГО «Завжди вірні» уже традиційно організували виїзд фанів та вболівальників «Карпат» до Луцька. Відтак, «зелено-білі» на виїзді не залишуться без підтримки. Матч розпочнеться у Луцьку, на стадіоні «Авангард» у п’ятницю, 13 липня. Поєдинок у прямому ефірі покаже телеканал «2+2».

На матч-відкриття чемпіонату команди виведе на поле суддівська бригада на чолі з арбітром національної категорії Дмитром Кутаковим з Броварів Київської області.