«Єдиний Центр» щиро співчуває рідним і близьким свого однопартійця, головного лікаря Пустомитівської районної лікарні (Львівська область) Ярослава Федини, який був убитий невідомими злочинцями у ніч із 2 на 3 вересня у селі Зимна Вода. Про це повідомляє прес-служба «Єдиного центру».

За дорученням Колегії лідерів Єдиного Центру народний депутат України Ігор Кріль сьогодні офіційно звернувся до Генерального прокурора України Олександра Медведька з проханням взяти розслідування цього злочину під особистий контроль. У листі вказується, що звістка про загибель Я.Федини сколихнула кількатисячну громаду села, викликала значний резонанс серед мешканців району, глибоко вразила членів партії.

У документі зазначається, що Єдиний Центр на сьогодні не вбачає підстав пов’язувати умисне вбивство свого однопартійця з його політичною діяльністю та наміром балотуватися до Львівської обласної ради. Водночас партія усіма дозволеними законом способами буде проводити власне з’ясування обставин, які призвели до загибелі Я.Федини. Єдиний Центр не виключає, що у цій трагедії може виявитися і політична складова.

І.Кріль у зверненні до О.Медведька підкреслив, що партія надзвичайно зацікавлена у проведенні швидкого, всебічного й об’єктивного розслідування цієї справи, зобов'язується всіляко співпрацювати зі слідством для встановлення істини. Єдиний Центр сподівається, що контроль Генерального прокурора над ходом розслідування допоможе встановити злочинців і домогтися для них належного покарання.