Колишній прем’єр-міністр України Павло Лазаренко, виступаючи на телеканалі «Інтер», спростував звинувачення у причетності до вбивств Вадима Гетьмана і Євгена Щербаня. Він заявив. Що не має жодного стосунку до вбивств цих людей.

Лазаренко сказав, що звинуватити його в причетності до вбивства було вигідно Леоніду Кучмі і його оточенню. «У нас з Щербанем і Гетьманом не було спільних інтересів і бізнес-проектів. Все наше спілкування зводилося до стін Верховної Ради, де ми колись разом працювали. Немає і не могло бути ніяких протиріч між колишнім прем’єр-міністром, депутатом і бізнесменом», - заявив Лазаренко.

За його інформацією, у справі Гетьмана проходив свідком громадянин Сердюк, раніше засуджений до дванадцяти років позбавлення волі за інше вбивство. «Він погодився на пропозицію Генпрокуратури співпрацювати і дати проти мене неправдиві свідчення. Він дав ці свідчення. І вже у 2003 році екс-президент Кучма дав помилування Сердюку», - зазначив Лазаренко. Сердюк зараз, за словами екс-перм’єра, вільно мешкає на території Західної Європи.

Звертаючись до родин Щербаня і Гетьмана, Лазаренко заявив, що працюватиме над тим, аби справжніх злочинців було покарано.

Цензор.нет