Авторитетний орган визнав винним футболіста і зобов’язав його виплатити на користь львівських «Карпат» близько 237 тисяч доларів, повідомляє інформаційний центр ФК «Карпати».

Утім, ФК «Карпати» детально вивчивши рішення ФІФА, висловлює незадоволення його змістом. У зв’язку із цим львівський клуб оскаржив це рішення до CAS, Спортивного арбітражного суду в Лозанні. Передусім клуб вважає, що сума у розмірі 237 тисяч доларів є несправедливою. У зверненні до CAS ФК «Карпати» обґрунтовує вимоги у сумі 1,6 млн. доларів США.

Нагадаємо, що Лєанід Ковєль перейшов до «Карпат» у 2006 році з мінського «Динамо» і провів у футболці «левів» 30 матчів, забивши 12 м’ячів. Під час зимової перерви у січні 2008 року, не в останню чергу «завдяки» агентам футболіста, розгорівся скандал навколо переходу Ковєля до нині неіснуючого раменського «Сатурна». «Карпати», які уклали законний контракт з нападником раніше за росіян, вимагали повернення футболіста, однак цього не сталося.

Зрештою, і ФІФА, і спортивний суд у Лозанні визнали правоту львівського клубу. У 2011 році Ковєль повернувся до мінського «Динамо». Також виступав за «Іртиш» з Павлодару (Казахстан) та ФК «Мінськ».На початку лютого 2014 року ФК «Карпати» пішов назустріч футболісту (останній визнав свою помилку) й уклав з Ковєлем трирічний контракт, надавши йому таким чином можливість продовжити кар’єру.