Ветерани МВС виступили з відкритим листом до громадськості та ЗМІ, у якому стали на захист нинішнього начальника УМВС України у Волинській області Михайла Лебедя. Лист з’явився у відповідь на заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо можливої зміни керівництва волинської міліції, – повідомив 12 липня кореспондент Західної інформаційної корпорації.

У відкритому листі, який підписали 35 ветеранів волинської міліції (серед них 15 полковників і 12 підполковників), зокрема йдеться: «Новому начальнику нелегко наводити порядок в УМВС області після трьох його попередників, котрі все, що можна було, розвалили та розікрали, турбувалися лише про власну вигоду і благополуччя...».

Однак, на думку авторів листа, за лічені місяці новий начальник встиг запровадити чимало новацій, які дадуть результат у найближчому майбутньому. Зокрема, в області відновили діяльність правоохоронні громадські формування, на вулицях міст збільшилася кількість патрульно-постових нарядів, створено громадську приймальню при УМВС області, яку щодня відвідують десятки громадян. Такі ж приймальні існують в усіх містах і райцентрах.

Як аргумент, наводиться поліпшення основних показників діяльності міліції, зокрема показники розкриття злочинів: навмисних убивств – 95,8% (два місяці тому було 80%); пограбувань – 38,5% (було 29,1%); злочинів із застосуванням зброї – 87,5% (було 50%). Приріст виявлених фактів хабарництва становить 17,1% (було 8,3%). За останні 4 місяці припинено діяльність семи злочинних організованих груп.

«Тому ми просимо міністра внутрішніх справ України Юрія Віталійовича Луценка дати можливість Михайлу Адамовичу Лебедю ще попрацювати над вирішенням проблем, які існують в міліції області сьогодні, а висновки про стиль його керівництва зробити за наслідками роботи протягом року», – йдеться у колективному листі.

ЗІК