Дружина російського опозиціонера Олексія Навального Юлія розповіла про побачення з чоловіком у колонії в Покрові. За її словами, Олексій дуже змінився.

Про це Юлія розповіла на особистій сторінці в Інстаграм.

Дружина опозиціонера зазначила, що її чоловік ледве говорить, час від часу кладе трубку і лягає на стіл, щоб перепочити.

"Пост про любов. Сьогодні ходила на побачення. На краще побачення в моєму житті. З самим класним хлопцем на світі. Запросив він, правда, мене в кімнатку 3х2 метри, і спілкувалися ми через скло і телефонну трубку. Але це не дуже важливо. Він такий же життєрадісний і веселий. Правда, говорить через силу, час від часу кладе трубку і лягає на стіл, щоб перепочити. Схуд сильно, навіть у порівнянні з кінцем вересня, і важить вже 76 кг при зрості 190", - розповіла жінка у соцмережі.

Також Юлія зазначила, що лікарів до нього не пускають.

"А це ж зовсім законна вимога будь-якої людини - отримати право на відвідування лікаря. Ніколи не бачила, щоб так шкіра обтягувала череп, але знаю, що здаватися він не збирається. Пише веселі пости в Інстаграм і навіть за Коран бореться. Але після зустрічі з Олексієм я переживаю за нього ще сильніше", - повідомила Навальна.


Юлія Навальна біля колонії, де відбуває термін Олексій Навальний

Варто нагадати, що 31 березня Олексій Навальний оголосив про початок голодування.

Так, російський опозиціонер відбуває термін в ІК-2 у Володимирській області.

Адвокати Навального вже повідомляли про погіршення його здоров'я.

У Європейському союзі висловили стурбованість щодо стану здоров'я Олексія.

Читайте більше новин за посиланням: