Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Творча біографія Шипунова налічує 50 років фотографування, десятки нагород та відзнак і чимало персональних виставок в Україні та закордоном.

Представлена експозиція має назву «Інвентаризація».

За словами фотохудожника, спершу виставку  планував назвати: медитація чи імпровізація, проте, сам процес перебирання архіву, який спричинив до появи цієї експозиції, і дав назву їй.

«Інвентаризація» представляє знімки різної давності. Так найстарші з них, датовані 80-ми роками, є три світлини, які автор зробив цьогоріч. «Це моя фотографічна юність», – окреслив проект Шипунов.

«У процесі підготовки експозиції виявилось, що знімків вистачить на три виставки. Адже я виокремив більше сотні зображень. З них  відібрали 40. Це був болісний процес, бо своїх «дітей» відставляти в сторону – боляче», – поділився автор.

Виставка представляє світлини зроблені на плівку, а також цифрові.

«В кожен знімок я закладав енергетику, адже це у мистецтві найважливіше. Експозиція представляє роботи філософського характеру, є абстракті, є навіть політичні. Є такі, що я їх сам не розумію», – розповів митець.

За його словами, виставка викликатиме, як і захоплення, так і обурення. Бо коли твори подобаються чи на подобаються всім – це не мистецтво.

Оглянути виставку можна до 3 квітня.