Жан Рено оселився у найбільшому готелі Синевирської Поляни, що розташований найближче до озера. Для зйомок фільму тут звели будиночок, в якому житиме головний герой стрічки, – повідомляє Mukachevo.net.

Власники готелю, у якому зупинився зірка разом зі знімальною групою, дуже приголомшені своїм гостем. «Наступного ж дня після поселення Жан Рено попросив винести з кімнати годинник, – каже менеджер готелю Костянтин Пилип. – Але попросив дуже ввічливо і багато разів вибачився за таке прохання. Пояснив, що він дуже втомлений, а годиник цокає і заважає йому спати».

Крім цього, всі вражені привітністю актора.

«Коли Рено бачить мене, то здалеку махає рукою, – продовжує Костянтин. – Казав спочатку англійською «хеллоу», а тепер уже українською мовить «добрий день». Так-так! А ще вивчив наше «дякую». Дуже гарно у нього це виходить. А мені трохи дивно, коли зірка такого рівня зі мною так привітно вітається. Чесно».

Ще розказують, що в перші п'ять днів у Карпатах актор не виходив за територію готелю і попросив не фотографувати його. Але пообіцяв, що, коли їхатиме, проведе для всіх спеціальну фотосесію і кожному дасть автограф.

Як писав «Вголос», Жан Рено грає у фільмі «Останній крок» головну роль. Українсько-французька стрічка – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою. У фільмі зіграють українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші. Зйомки відбуватимуться у Карпатах (на озері Синевир), Києві, Нью-Йорку та Канаді. Стрічка має вийти на широкі екрани у 2019 році. 

«Вголос»