Легендарний сотник УПА Мирослав Симчич (“Кривоніс”) висловив свою підтримку кандидатові у Президенти від націоналістів Русланові Кошулинському.

Про це повідомляє Бліц.інфо.

18 листопада Руслан Кошулинський разом із головою Івано-Франківської обласної організації ВО “Свобода”, депутатом обласної ради Михайлом Короликом відвідали легендарного сотника УПА, багаторічного політв’язня радянських концтаборів Мирослава Симчича, котрий разом із дружиною проживає у Коломиї.

Мирославу Симчиму сьогодні — 95 років. Він із 1941-го був членом ОУН. 1945-го на чолі Березівської сотні у бою за Космач знищив каральний полк НКВС, який налічував близько 400 осіб. У радянських концтаборах і тюрмах провів 33 роки свого життя.

Під час зустрічі Мирослав Симчич і Руслан Кошулинський обговорили політичну ситуацію в Україні та вибори 2019-го. Сотенний УПА побажав кандидату від націоналістичних сил віри, наснаги і сили в боротьбі за визволення України від московського загарбника.

Мирослав Симчич підтримав висунення Руслана Кошулинського на посаду Президента як єдиного кандидата від націоналістичних сил.

“Поки ми не знищимо Москву, спокою не будемо мати! Я скоро відійду, а ви — ті, на кому триматиметься Україна”, — зазначив він.

Також сотенний УПА розповів, що щодня  молить Бога за успіх правих сил. “Гадаю, що поки не будуть націоналісти при владі, не буде нашої держави такої, як повинна бути”, — вважає він.

Нагадаємо, сьогодні лідери націоналістичних сил підтримали висунення Кошулинського кандидатом у Президенти.

Як відомо, про підтримку Руслана Кошулинського заявив Провідник Національного Руху “ДІЯ” Дмитро Ярош. Після цієї заяви політтехнолог Тарас Загородній висловив думку про те, що  суспільство сприйме кандидатом у Президенти від націоналістів лише Кошулинського.

Водночас соціолог Петро Жук зазначив, що єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський має реальні шанси потрапити до другого туру президентських виборів, адже він уже на старті матиме сумарний рейтинг Олега Тягнибока та Дмитра Яроша, що в поєднанні з тими виборцями, котрі не визначилися, може досягати 8 %