Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«Радий представити «Легіон Свободи» в Чернігові в день, коли українське військо здобуло перемогу у славетній Конотопській битві. На початку російсько-української війни чимало «свободівців» вступило до лав ЗСУ, батальйонів МВС та Національної гвардії. Коли ми пішли на війну, більшість із нас не знала, що таке війна, що таке смерть та кров, але ми розуміли: хтось має захищати нашу землю. За цей час близько тисячі «свободівців» воювали або й нині воюють на Донбасі. Ми всі розуміємо, що боротьба буде дуже довгою та не сприймаємо термін АТО, який запровадило керівництво держави, бо насправді триває справжня війна. Якщо звернутися до історії, то ще тоді, після Переяславських угод, які підписав Хмельницький, його наступники зрозуміли, що з північним сусідом неможливо жити в одній державі. Своєю чергою, москалі усвідомили, що без української нації Російська імперія є неповноцінною. Після Майдану вони побачили, що Україна стає абсолютно незалежною, тому й розпочали цю війну. Тож зараз наше головне завдання зберегти і захистити свою державу», – зазначив командир «Легіону Свободи» Олег Куцин.

Крім того, на заході був присутній заступник голови ВО «Свобода» з воєнних питань Юрій Сиротюк. Націоналіст наголосив, що в наш час Донецький аеропорт це новітній Конотоп, а Широкине  це новітні Крути. «З цієї війни ми можемо зробити такий висновок: коли ми дивимося в обличчя москалю, він Україну зайняти не може. Коли українці дивилися в пихаті москальські писки під час Конотопської битви, від ворожої армії нічого не залишилося. Та коли наші предки підписали Переяславські угоди, як теперішні Мінські, від нас нічого не лишилось. Урок дуже простий: нашу козацьку націю неможливо перемогти у відкритому бою. Тому наше завдання – не відступати, і перемога буде за нами!» – запевнив Юрій Сиротюк.

Зрештою, за підтримки кандидата в народні депутати на довиборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №205, голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрія Міщенка на алеї Героїв відбувся благочинний ярмарок на підтримку українського війська.