Про це Леонід Йосипович розповів в інтерв’ю «Вголосу».

«Дніпро» має всім відомі проблеми, які намагається закрити ще з початку сезону, – каже фахівець. – У матчі з «Лаціо» був не зовсім переконливий у виконанні «Дніпра» перший тайм і непоганий відрізок після перерви. В цій ситуації нічия – успіх на боці дніпропетровців. Команда Мирона Маркевича реалізувала свої нечисленні моменти й заслужила на одне очко.

Ви згадали про проблеми «Дніпра». Коли у дніпропетровців може стабілізуватися ситуація?

Нині нікого вже не можна взяти, щось кадрово змінити. Позиції, про які говорив тренер, підсилили. Тепер потрібно награвати склад. Що більше матчів, то краще взаємодіятимуть гравці.

Як прокоментуєте заяву Євгена Селезньова про непорозуміння із керівництвом клубу і про бажання піти із «Дніпра»?

Знайти заміну Селезньову в цей час буде дуже складно. Серед вільних агентів такого класу гравця нереально відшукати. Селезньов – зірковий футболіст, забивний. Мені не хотілося б говорити, чому Євген зробив таку заяву… «Дніпро» – одна з найблагополучніших команд в Україні. І коли таке говорять гравці – це сумно. Прикро, що є проблеми у «Дніпра».

Сценарій матчу Ліги чемпіонів «Динамо»  «Порту» схожий на сценарій гри «Дніпро» «Лаціо»?

Так, погоджуюся. Добре, що для киян усе благополучно закінчилося, думаю, вони здобули очко, а не втратили два. Багато «динамівців» випало з гри, а перемогти «Порту» увісьмох чи усімох – дуже складно.

Розгром «Шахтаря» в Мадриді від «Реалу» був прогнозованим?

Звісно, «Реал» є «Реал», а «Шахтар» є «Шахтар». Перший тайм «гірники» провели достатньо солідно, звісно, зі своїми помилками, але на хорошому рівні. Ще не відомо, як завершився б матч, якби не було пенальті й курйозного голу П’ятова. А так, трохи багато пропустили, але нічого не поробиш.

Загалом, у «Шахтаря» серйозна група, як і в «Динамо», і «Дніпра». Тут буде складним кожен матч. Потрібно готуватись, аналізувати помилки і поліпшувати гру.

Олег Петренко, спеціально для «Вголосу»