„В Юлії Тимошенко є програма авіабудування, дорожнього будівництва, проведення в Україні Євро-2012, реформування агропромислового комплексу, підтримки малого і середнього бізнесу, перенесення тягаря управління з Києва на місцеве самоврядування. І це лише приблизний перелік, більш того: усі ці програми детально виписані”, – наголосив Леонід Кравчук.

Перший Президент України висловив прикрість, що вибори в Україні перетворюються на війну. „Із 2004 року іде війна між владою і опозицією. Ну це зрозуміло. Але ж у нас також іде війна у владі – між Президентом і Прем’єр-міністром. Ніхто цього у світі не може зрозуміти”, – підкреслив пан Кравчук.

За його словами, світова спільнота надзвичайно високо оцінює роботу Юлії Тимошенко на посаді Прем’єр-міністра України. „Мішель Платіні прямо каже, що завдяки Юлії Володимирівні та уряду прийнято рішення про те, що чемпіонат пройде в чотирьох українських містах. Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що уряд боровся з епідемією свинячого грипу на високому рівні. Представники Європейської народної партії вважають, що єдиний лідер, який може вести Україну у Європу та культивувати демократичні цінності – лише Юлія Тимошенко. І цих людей неможливо запідозрити у якійсь партійній чи політичній заангажованості. Вони бачать позитив, а наші – не бачать. У нас взагалі поділилися на три групи. Перша – сповідує відверто проросійський курс. Друга – взагалі нічого не сповідує, це скоморохи і циркачі від політики. Треті – гарно говорять, але нічого не роблять. А насправді український курс може забезпечити лише Юлія Тимошенко. І це розвіює ще один міф, що нібито без Ющенка не буде незалежної України. Це просто байка, яка спростовується будь-яким навіть поверхневим аналізом”, – каже Леонід Макарович.

Він зізнався, що приїхав у Львів „звірити свої думки, сумніви”. „Я просто хочу зрозуміти, чому на чорне кажуть біле? Як можна так себе принижувати, говорячи в очі один-одному неправду? Політики, які цим займають, це вже не політики, це миші. Мене тривожить, що народ збурюють зробити ставку на нереального кандидата, який нездатний перемогти. Люди, яким потрібна не лише демократія, а й порядок, диктатура закону, ті у другому турі повинні проголосувати за Юлію Тимошенко”, – наголосив пан Кравчук.