Напередодні дня великої психіатричної експертизи Леонід Черновецький запускає в космос дебютний альбом своїх улюблених пісень "От Мэра. С Любовью", де він як тремтлива лань пасеться над кожною нотою.

Дебютний диск Льоні-Космоса можна було б назвати альбомом каверів на улюблених мерських виконавців, але оскільки у попередні роки власних пісень у нього не спостерігалось, то "От Мэра. С Любовью" можна назвати офіційно спродюсованим караоке.

Багато банд, на аврорі свого існування, також балувались тільки каверами, але потім все ж переростали у щось самостійне. Так що, в залежності від результатів психіатричної експертизи та досвіду отриманого під час аналізів, можна сподіватись, що Черновецький у майбутньому видасть й альбом оригінальних треків.

Льоня-космос в ролі оленятка Бембі створює атмосферку меланхолійної сентиментальності та сексапільної віртуальності. Увесь альбом можна проілюструвати словами з однієї пісні Любе: "несказанное, глупое, нежное". Льоня-Білотрулик, Льоня-Щосьроблячий, чистосердечним та цнотливим голосочком, сповненим трепетом новонародженого агнця не попадає в ноти (особливо в "Приди ко мне"). Тільки якщо в треках наявні жіночі вокали, вони ще якось підтримують Льоніка на потрібних висотах.

Уся творчість київського мера пасеться на благословенних територіях кінця 80-х та 90-х років минулого століття. Тільки військово-патріотичні переливи "Эх, дороги" демонструють слухачам образ рідного сина своєї країни та синівську любов до рідних бабусь.

В обоймі його улюблених виконавців можна помітити Таю Повалій (2-ва рази), Михайла Боярова, Ігора Корнелюка, Катю Лель, В'ячеслава Добриніна, В'ячеслава Бикова, Олега Погудіна, Стаса Михайлова та заблукану зірку совкого телебачення початку 90-х – Єфрема Амірамова з безсмертним хітом "Молодая" з легендарним "опачкі – вот імєнна".

Найбільш чудернацьким треком у виконанні Льоні є корнелюківські "Дожди". А які харизматичні ахі-охі він видає в хіті Каті Лель "Долетай". ВіаГра може йти прибиральницями в 6-те ПТУ, а Мерайя Кері – може влаштовуватись примайльницею склотари на 10-му кілометрі. Безперечно, найбільш розкрученим треком диску є улюблений трек усіх братанів та їх бойових подруг – Биківська "Любимая моя". Якби це дивно не звучало при абсолютно стьобному сприйманні альбому, ця пісня у всій своїй сентиментальності не впадає у кітч (хоча формально альбом рідкісна кічуха). Але це більш заслуга Бикова, аніж Льоні. Але Льоня – тут просто малаток.

Набільш заглюченими треками будуть "Губы твои алые" Таїчки Повалій та Добринінська "Не сыпь мне соль на рану". Це – просто казка. А якої вершини трагічності Черновецький досягає в пісні "Пара гнедых" та особливо, в Боярівській "Все пройдет"! Малий Вакарчук може остаточно перекваліфіковуватись у фізики-дослідники.

Але це все фігня перед тим, як Льоня розійшовся в шансоні "Темные глаза". Тут він продемонстрував як найкраще свої вокальні таланти та усю волосату харизму. І це все краще, ніж якісь стрєлкі, бєлкі, блєстащіє, нєангєли, есемески та інші співаючі бікси в ліфонах і без. Це краще, ніж співаючі трулі та краще, ніж останній альбом Скрябіна. Це термоядерний заряд оптимізму та віри у світле майбутнє. Це краще і оригінальніше, ніж Лобода, яку вже тре відкликати з Євробачення і відсилати туди Льоню-Космоса.

Черновецький своїм альбомом ідеально вписується в концепцію "нової щирості". Йому б тільки змінити репертуар і стилістику, бо на територіях фрік-фолку а-ля tUnE-YaRdS чи lo-fi в дусі Pavement чи Casiotone For The Painfully Alone, він би міг ширше розгорнути свій вокальний асортимент. Але для бабусьок "От Мэра. С Любовью" – саме то.

Скачати це чудо природи можна тут

P.S. Й Прожевальському зрозуміло, що Черновецького тре нафіг гнати з київського мера, ну принаймні, якщо не в психлікарню, так на сцену – точно. Там таких як він – як снігу на Евересті. Разом з ним тре посилати на естраду й Ющенко, Тимошенко, Януковича, Добкіна та Садового. З їх співу було б більше користі, ніж з їх діяльності.

1. Бывший
2. Дилемма
3. Дожди
4. Долетай
5. Эх, дороги
6. Губы твои алые
7. Любимая моя
8. Молодая
9. Не сыпь мне соль на рану
10. Пара гнедых
11. Приди ко мне
12. Свеча
13. Темные глаза
14. Все пройдет