«Те, що ми пережили, є доказом, що в подібну ситуацію може потрапити кожний з нас. Ми зараз живемо в іншій державі, змінилася влада, проте система залишилася незмінною. В системі залишилися ті ж люди, які були за Кучми при владі. Кожний, хто прийшов до влади, боїться її втратити. Випадки, які сталися з моїм сином і з сином пані Антоник, є свідченням того, що професія журналіста є найнебезпечнішою», - заявила під час прес-конференції мати Георгія Гонгадзе Леся.

«Звичайно, надія вмирає останньою і хочеться сподіватися, що будуть зміни, але... Я не хочу всього розказувати, що знаю, мені вже неодноразово дорікали, що я псую імідж України в очах світової громадськості.

Наша система працює проти чесних і порядних людей. Ніщо не змінилося. Ми двоє є віддзеркаленням нашого суспільства, того, що можуть зробити з кожним, незважаючи на те, бідний ти чи багатий. А влада намагається віддалитися від наших проблем поблажками, ніби вибілити себе. Влада перебуває в азарті – як за ігровим столом – і роблять політику і гроші», упевнена Леся Гонгадзе

Обком